Fallen Earth

Fallen Earth

Články

Falloutovské MMO Fallen Earth podlehlo „free 2 play“ nemoci

Vzhledem k tomu, že se Interplay topí v ještě vážnějších finančních potížích než normálně, se stále zmenšuje šance, že si v dohledné době zahrajete Fallout Online. Pokud máte postapokalyptické prostředí rádi, je to zlé. Ale ne zas tak moc, protože Falloutu velmi podobnou tématiku rozebírá na poli MMO her pár let běžící projekt zvaný Fallen Earth, který si brzy budete moci zahrát zdarma. Vyzkoušet hru můžete už nyní díky 30 dennímu trialu, ale až s proměnou hry na free 2 play - zadarmo model vám bude bezplatně dostupná celá hra, protože ji pod svá křídla vzala společnost Gamefirst, která aktuálně resuscituje i nechvalně proslulý projekt APB.

Post-apokalyptická MMORPG Fallen Earth žije

Včera se v diskusi u RPG Two Worlds objevily hlasy, které volaly po jiné než fantasy tématice a shodou okolností se dnes naskytla příležitost připomenout jednu už velmi dlouho vyvíjenou, byť tedy masivně multiplayerovou, ale také RPG - Fallen Earth.

Brutální svět MMORPG Fallen Earth

Hardcorová akce - přesně to prý vás čeká v nové masivně multiplayerové online RPG hře s názvem Fallen Earth, se kterou jste se na našich stránkách mohli setkat už jednou, a to loni na podzim.

Do Ameriky budoucnosti v MMORPG Fallen Earth

Nová postapokalyptická MMORPG Fallen Earth by se měla podle svých tvůrců lišit od ostatních her tohoto žánru především unikátní kombinací prvků stříleček a RPG, a dále pak i sugestivně zpracovaným světem, do něhož bude zasazena.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Datum recenze:
12. února 2010
Recenze