Post-apokalyptická MMORPG Fallen Earth žije
zdroj: tisková zpráva

Post-apokalyptická MMORPG Fallen Earth žije

23. 1. 2007 12:12 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Včera se v diskusi u RPG Two Worlds objevily hlasy, které volaly po jiné než fantasy tématice a shodou okolností se dnes naskytla příležitost připomenout jednu už velmi dlouho vyvíjenou, byť tedy masivně multiplayerovou, ale také RPG - Fallen Earth.

Tento titul vývojářů z Icarus Studios nahlíží do budoucnosti Země. A jeho vize není růžová. Děj se odehrává v roce 2154, post-apokalyptickém období, které se nese v duchu boje o přežití a spousty nástrah v podobě radioaktivních zón či mutantů a jiných hrozeb. Ocitnete se v provincii Grand Canyon, jež je od ostatního světa zcela izolovaná. O nadvládu zde soupeří šest frakcí. Všechny lidské. Každá z nich je podrobně rozebrána na oficiálních stránkách, které s počátkem letošního roku získaly novou tvář. Dozvíte se tam i detaily ohledně zkázy, jež měla Zemi postihnout a další informace. V naší galerii pak máte možnost shlédnout také sadu nových screenshotů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

MMORPG Fallen Earth zatím nemá stanovený termín vydání. Tvůrci sami se k tomuto vyjádřili ve smyslu, že nechtějí nic uspěchat, zvlášť když už tomuto projektu věnovali tolik času a energie. Neradi by prý několik let práce zahodili kvůli takové chybě, jakou vydání hry, aniž by byla řádně připravena pro své hráče, bezpochyby je. S tím ostatně souvisí i to, že dosud nebylo rozhodnuto o ceně a poplatcích. Jisté ale je, že platit se za tuto MMORPG bude.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články