zavřít

Do Ameriky budoucnosti v MMORPG Fallen Earth

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nová postapokalyptická MMORPG Fallen Earth by se měla podle svých tvůrců lišit od ostatních her tohoto žánru především unikátní kombinací prvků stříleček a RPG, a dále pak i sugestivně zpracovaným světem, do něhož bude zasazena.

Vše se odehrává v budoucnosti, kdy dojde najednou k několika globálním katastrofám, přírodním neštěstím i válkám, které zapříčiní, že se z naší planety stane chaotický a nelítostný svět.


nové obrázkykompletní galerie

Hra bude primárně zasazena na jihozápad někdejších Spojených států, do oblasti kolem Grand Canyonu, ve které se mají nacházet pozůstatky těch kdysi nejmodernějších výzkumných zařízení, laboratoří a vojenských základen. Vám však alespoň ze začátku přijdou vhod i ty nejprimitivnější dovednosti, ačkoliv časem se ke slovu dostanou též záhadné síly nebo znovuobjevené moderní technologie. Zahájit hru přitom můžete pouze za rasu lidí, kteří mají mít navíc zmutovaný genetický potenciál.

Kromě všemožných oblud budete mít tu čest i s různými zájmovými skupinami. Jedni se snaží obnovit pořádek a zavést nový řád, jiní zase preferují anarchii jako například organizace CHOTA (Children Of The Apocalypse). Závěrem zbývá jen dodat, že Fallen Earth poběží na vlastním engine od studia Icarus, které jej prý vytvořilo přímo pro potřeby takových on-linovek. Oficiální datum vydání zatím nebylo zveřejněno a vývojáři bohužel ani neprozradili, v jaké fázi vývoje se hra nyní nachází. Pokud vás Fallen Earth zaujala, navštivte pro další informace její oficiální stránky.
zdroj: HomeLan

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.