EVE: Valkyrie - Warzone
Věková dostupnost

EVE: Valkyrie - Warzone

Články

MudRunner 2 odhaluje krásu přírody a těžkých strojů

V uplynulých dvou dnech proběhla každoroční akce WhatsNextFocus, na které vydavatel Focus Home Interactive odhalil své plány do budoucna. Došlo k oznámení nových partnerství i práce na nových hrách a ukázaly se taky už známé tituly, mezi kterými nechyběly The Surge 2, A Plague Tale: Innocence, GreedFall a MudRunner 2.

Vesmírná střílečka EVE: Valkyrie vyrazila s Warzone verzí mimo virtuální realitu

Dopředu naplánovaná proměna VR titulu EVE: Valkyrie na EVE: Valkyrie – Warzone, se kterou se pojí snížení ceny a upuštění od nutnosti vlastnit pro hraní VR brýle, je hotová. Warzone je v podstatě úplně stejná hra, jakou byla EVE: Valkyrie doposud. Akorát je vlivem výše zmíněných rozhodnutí dostupnější širšímu poli hráčů. Místo původních 40 euro vás nyní vyjde "jen" na 30 euro a už si navíc Navíc sekvůli hraní nemusíte pořizovat Oculus Rift či HTC Vive za desítky tisíc…

To nejlepší z Games.cz - zataženo před německou bouří

Herní výstava Gamescom vypukne v Německu už příští týden, a jak je dobrým zvykem vydavatelů, své novinky, trailery a oznámení si většinou nechávají na samotnou show. Některá studia se však přeci jenom pochlubila dopředu. Dozvěděli jsme se tak o chystaném rebootu, původem české, adventurní série Posel Smrti nebo o zásadních změnách, které čekají vesmírnou střílečku EVE: Valkyrie. Nový trailer však před Gamescomem vydali i tvůrci Kingdom Come z českého studia Warhorse, a vývojáři z Larianu zase světu nabídli zajímavé výsledky svého průzkumu mezi fanoušky RPG série Divinity. Celkově byl uplynulý týden pořádně rušný, jak dokládá následující výtah toho nejzajímavějšího, co jsme na Games.cz publikovali. Samozřejmě nechybí ani recenze a naše videa včetně závěrečného dílu seriálu gamesplayů Beyond Good & Evil.

EVE: Valkyrie mění název, míří mimo virtuální realitu a zlevňuje

Vesmírná střílečka EVE: Valkyrie patří mezi první úspěšné VR tituly. Tvůrci z CCP se navíc o svou značku starají a hru poměrně často rozšiřují zásadními updaty. Teď se blíží jeden z nejdůležitějších, který hru přejmenuje, zbaví hráče povinnosti mít nasazené brýle a zlevní.

Nejnovější update rozšiřuje EVE: Valkyrie o novou planetární mapu

EVE: Valkyrie je jednou z prvních větších her pro VR a jako takové se jí také dostává adekvátní péče. Vývojáři z CCP Games mají v plánu několik velkých updatů a vesmírnou střílečku posílají tentokrát z vesmíru na zem. Nebo lépe řečeno k zemi, protože v nově vydaném updatu Groundrush se podíváte konečně k planetárnímu povrchu.

Fight Club #299 HD: Červ ve VR

Příští týden ve středu proběhne natáčení jubilejního Fight Clubu #300 – podrobnosti o místě, času a jiných detailech najdete v jiném článku. To jen pro připomenutí, protože tento „předjubilejní“ Fight Club také stál za to. Hostem byl videoherní veterán Jakub Červinka, který dlouhá léta psal do Excaliburu i Score a nyní se věnuje produkční a vydavatelské činnosti. „Červ“ si přišel do podcastu s Pavlem, Adamem a Vaškem popovídat hlavně o VR technologiích a pro ně určených hrách. Všichni zúčastnění ale probírali i další témata.

Bleskovky

  • 10. 10. 2016 - EVE: Valkyrie dorazí na PS VR ve čtvrtek a nabídne podporu cross-platform hraní s majiteli PC verze.  (+ video)