Elden Ring
Věková dostupnost

Elden Ring

Články

Na Elden Ringu pracují kromě G. R. R. Martina i tvůrci seriálové Hry o trůny

Mijazaki prozradil několik střípků o Elden Ringu

Spekulace: Elden Ring se odehrává v rozsáhlých skotských lokacích podobných Shadow of the Colossus

FromSoftware nám ze svého nového RPG Elden Ring na E3 prakticky nic neukázalo, ale vzhledem k minulým projektům studia je obecná zvědavost na místě. Po víc než půl roce jsme sice dostali nový trailer, který ale bohužel nepřinesl nové záběry (šlo jen o sestříhanější první trailer). Musíme tak vzít zavděk spekulacím od člověka, který už dříve prokázal své napojení na FromSoftware.

Co bychom na Gamescomu radši nezažili

Na Gamescom se každoročně sjedou stovky studií s ještě větším počtem her. Není v silách žádného novináře to všechno oběhat, proto jsme nuceni vybírat si hry, které jsou pro nás – ale snad i pro vás – zajímavější než zbytek. Z toho důvodu zamrzí každá bídná prezentace, z níž se vyklube pouhá ztráta času. A takových se pár bohužel našlo i letos.

Tvůrci Dark Souls a autor Hry o trůny spolupracují na tajemném RPG Elden Ring

Akční RPG v otevřeném světě Elden Ring spojují dva mistři vypravěči – studio From Software, které se proslavilo úžasně temnými světy série Dark Souls nebo Bloodborne, a spisovatel George R.R. Martin, autor Písně ledu a ohně, podle níž byl natočen seriál Hra o trůny. Zatím toho o hře nevíme mnoho, ale aspoň jsme viděli patřičně znepokojivý trailer.

Bleskovky

  • 25. 3. 17:00 - Hudební doprovod pro Elden Ring zajistí skladatelka Yuka Kitamura, která stojí i za soundtracky ostatních her od FromSoftware.

  • 4. 3. 14:00 - Šuškanda napovídá, že Elden Ring bude mít dynamický otevřený svět a FromSoftware naproti tomu vůbec nedělají na pokračování Bloodborne.

  • 9. 1. 13:00 - Objevila se alternativní verze traileru pro Elden Ring z E3.

  • 8. 1. 14:00 - Miyazakiho Elden Ring by se měl za měsíc ukázat na tchajwanské Taipei Game Show.

  • 5. 8. 2019 - Nová hra od From Software Elden Ring se ukáže na letošním Gamescomu, ale pouze za zavřenými dveřmi.