Dungeons 2
Věková dostupnost

Dungeons 2

Články

GamesPlay: hrajeme Dungeons 2, mix Dungeon Keepera a klasické real-time strategie

Her, které se v uplynulých letech pokoušely přinést hratelnost Dungeon Keepera v moderním zpracování a s novými prvky, mnoho není. A když už to někdo zkusil, většinou to nedopadlo nejlépe. Třeba jako v případě War For The Overworld. Dungeons 2 však chce být výjimkou, která potvrzuje pravidlo. Tvůrci ze studia Realmforge totiž zkombinovali hratelnost Dungeon Keeper her s prvky tradičních real-time her a zdá se, že úspěšně. V praxi se vám to v následujícím gamesplay videu pokusí ukázat Adam.

Vychází Dungeons 2, možný nástupce Dungeon Keeper 2

Strategický dungeon s prvky real-time strategie a prostým názvem Dungeons 2 dnes vychází na Steamu i v krabicové verzi. Hra je dostupná na PC, Mac a SteamOS a vývojáři u příležitosti vydání hry zveřejnili nejenom trailer, na který se můžete podívat v článku, ale i desítky nových obrázků. A podle prvních reakcí hráčů i kritiků se zdá, že bychom se konečně mohli dočkat docela slušného nástupce druhého Dungeon Keepera.

Dungeons 2 přidá k hratelnosti Dungeon Keepera i souboje z klasických RTS

Pořád vás mrzí jak EA zprznila mobilní verzi Dungeon Keepera? Inu, už nemusí. Nejen, že jsou k dispozici první dva díly třeba na GOGu, ale za chvíli vyjde i novinka Dungeons 2, která je vlastně takovým nepřiznaným moderním remakem legendární klasiky od Bullfrogu. Pokračování Dungeons ale původní koncept dost výrazně rozšiřuje a vedle managementu dungeonu i minionů dojde také na válčení ve stylu real-time strategií.
Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
70/100
Datum recenze:
8. května 2015
Recenze