Duke Nukem: Manhattan Project
Věková dostupnost

Duke Nukem: Manhattan Project

Články

Čtenářský Retro GamesPlay – Duke Nukem: Manhattan Project

Od vydání „tak trochu jiného“ Duke Nukema uplynulo 16 let. Manhattan Project  není first person střílečka jako nejslavnější hry této série (byť ne první), ale z boku viděná akční plošinovka. Nicméně, Duke je pořád stejný, takže chrlí více či méně vtipné hlášky, zabíjí zmutovaná monstra a nic ho nevyvede z míry. Jak tenhle kousek zestárnul vám ukáže Pavel Dobrovský a jeho host z řad čtenářů v dnešním Retru. A ne nebojte, o to klasické nepřijdete.

TEST - Duke Nukem: Manhattan Project

Zahrajte si znovu za největšího frajera v počítačových hrách! Tak by mohl znít slogan na novou hru Duke Nukem: Manhattan Project od Arush Entertainment.

Duke Nukem: Manhattan Project je hotov

Dlouho očekávaný Duke Nukem: Manhattan Project je gold a putuje do lisoven.

Duke Nukem: Manhattan Project pics

Do naší galerie dnes přibylo několik nových obrázků ze hry Duke Nukem: Manhattan Project, která bude návratem oblíbeného "krále" akčních hrdinů - Duke Nukema, na stříbrné herní plátno.

Duke Nukem: Manhattan Project info

Někteří z Vás možná pamatují, že původním záměrem série Duke Nukem, bylo šířit tuto hru po jednotlivých episodách online za nevelký poplatek.

Duke Nukem: Manhattan Project pics

Zhruba před třemi měsíci jsme Vás v tomto článku podrobněji informovali o připravovaném projektu Duke Nukem: Manhattan Project.

Bleskovky

  • 12. 4. 2016 - Na seznam zpětně kompatibilních Xbox One her přibyl Garou MOTW, Sonic the Fighters a Duke Nukem: Manhattan Project.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
78/100
Datum recenze:
31. května 2002
Recenze