zavřít

Duke Nukem: Manhattan Project info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Někteří z Vás možná pamatují, že původním záměrem série Duke Nukem, bylo šířit tuto hru po jednotlivých episodách online za nevelký poplatek.

Tomu je, zdá se, konec, neboť následující počin Duke Nukem: Manhattan Project od 3D Realms, Sunstorm Interactive a Arush Entertainment, se bude prostě jednoduše prodávat v obchodech.

Duke Nukem: Manhattan Project sestává celkem z osmi episod, přičemž každá je rozdělena do tří sekcí. Podle preview, které se objevilo na HomeLAN, se v první chvílích hraní (k dispozici měli první tři episody hry) pisatel cítil, jakoby se vrátil zpět do roku 1996, kdy se poprvé dostali k Duke Nukem 3D. Opět se mohl setkat s mutanty, sličnými děvami a humorem spojeným s kouzlem hlavní postavy. Nicméně použitý Prism3D engine je prý překvapivě dobrý. Co se týče textur a modelů postav, počítejte spíš s průměrem, kterého tento titul jako nízkorozpočtový může dosáhnout. Povedenější jsou prý efekty.


další nové obrázky

Většina nepřátel, se kterými se v této hře budete potýkat, bude z řad zmutovaných zvířat - podobně jako v Duke Nukem 3D. Mezi těmi ostatními pak najdete létající robotické včely, nebo svůdné androidky. Ne všichni, s nimiž se setkáte, musí však být nutně z druhé strany barikády. Občas se Dukemu podaří osvobodit nějakou tu slečnu, která se mu bohatě odmění.

Zbraně budou vesměs klasické - revolver, brokovnice, apod.; chybět nebudou ani specifické Dukeho "pipebomby" nebo "anti-GLOPP" puška, která se používá při rekonstrukci zmutovaných bestií do původní podoby, čímž se stávají lépe zpracovatelné. V Manhattan Project se bude rovněž nacházet mnoho skrytých místností obsahujících tolik potřebné zdravotní kapsle, munici a další věci.

Bohužel mnohé z fanoušků nejspíš zklame fakt, že hra nebude zahrnovat vůbec multiplayer. Arush Entertainment však doufají, že i tak se tato hra, jejíž vydání by mělo proběhnout v květnu, stane oblíbenou a vyhledávanou formou zábavy. Potěšující je alespoň to, že se zde setkáme opět s hlasem Jona St. Johna, který hlavní postavičku v Duke Nukem 3D tolik proslavil.
zdroj: HomeLAN, BlueMonday

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.