zavřít

Duke Nukem: Manhattan Project je hotov

- Dojmy z hraní autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dlouho očekávaný Duke Nukem: Manhattan Project je gold a putuje do lisoven.

Vyplynulo to z oznámení George Broussarda, člena týmu 3DRealms, kteří na tomto projektu spolu se Sunstorm pracují. Během několika následujících týdnů byste se pak již mohli setkat s oblíbeným akčním hrdinou Duke Nukemem i Vy. Přesné datum vydání prý teprve bude sděleno. Více informací naleznete v našich dřívějších a velice podrobných zprávách.

Update 18:44: Podle oficiální zprávy, která nám před malou chvílí přišla emailem, bude DN: Manhattan Project obsahovat také program na editaci levelů, který těm nadšenějším z Vás umožní vytvořit si vlastní levely. Jako bonus zde bude přibalen filmeček z Duke Nukem Forever, který byl představen na loňské E3.
zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.