zavřít

Duke Nukem: Manhattan Project pics

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Zhruba před třemi měsíci jsme Vás v tomto článku podrobněji informovali o připravovaném projektu Duke Nukem: Manhattan Project.

Bylo to tenkrát bez obrázků a tak Vám dnes s potěšením oznamujeme, že se z této epizodické střílečky na svět dostaly první tři screeny, které si můžete prohlédnou v naší galerii. Duke Nukem: Manhattan Project však nebude dalším pokračováním oblíbené střílečky, kterou zná i každé malé dítě. Námět a některé postavičky sice budou stejné, ale Manhattan Project bude narozdíl od své předlohy spíše platformovkou a ještě navíc z third-person pohledu.


další nové obrázky

Na projektu pracuje společnost Sunstorm Interactive a vydavatelem je Arush Entertainment. Děj se bude odehrávat v New Yorku, avšak nepůjde o boj s teroristy, jak by se mohlo nabízet, nepřátelské jednotky budou jako v původní hře z řad ufounů a mutantů. Příznivce drsné akce čeká celkem osm epizod, přičemž k vydání by mělo dojít během první poloviny tohoto roku.
zdroj: ShackNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.