TEST - Duke Nukem: Manhattan Project
zdroj: tisková zpráva

TEST - Duke Nukem: Manhattan Project

19. 5. 2002 18:45 | Dojmy z hraní | autor: Redakce Games.cz |

Zahrajte si znovu za největšího frajera v počítačových hrách! Tak by mohl znít slogan na novou hru Duke Nukem: Manhattan Project od Arush Entertainment.

Ta je sice (narozdíl od Duke Nukem 3D) akční arkáda viděná ze strany, avšak možná i díky tomu nabízí v této době skutečně nevídaný oddychový zážitek při hraní. Duke znovu zachraňuje svět – a opět u toho nebudete muset příliš myslet. Běhání po střech, nadnášení se v horkých párách z ventilace a střílení policistů – to je stručně shrnutý obsah prvního levelu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
další nové obrázky

Hra si znovu zakládá na jednoduchém principu: Duke je muž akce, proto mu ji nabídněme co nejvíce! Jen prvních pár minut pobíhá jenom s pistolí, přeskakuje střechy a střílí schované, debatující či dokonce z vrtulníku skákající nepřátele. S nálezem brokovnice začíná rodeo, Duke se dostane do jakési plynárny, kde musí přeskakovat po můstcích a nespadnout či neskočit do žhavého ohně, který v pravidelných intervalech opéká všechno nad sebou (viz screenshoty).

Duke umí spoustu věcí – skákat, plížit se, lézt po provazech, po žebříku. Jindy se mu zase podaří osvobodit třeba striptérku zajímavým způsobem uvězněnou na střeše jednoho domu (jenom škoda, že není čas na odměnu! :) Někdy jde ale do tuhého – třeba taková bitka s po zuby ozbrojenou prasečí policií, která se na Duka hrne ze všech stran a kdy není úniku.
zdroj: Tiscali

levis

Nejnovější články