Dragon Age 4

Dragon Age 4

Články

EA (ne)ukázala nové Dragon Age, Need for Speed a Battlefield

Technologická dema slibující lepší zítřky

Anthem opustili šéfové, BioWare se už soustředí na Dragon Age 4

BioWare i přes manažerské změny v rámci vedení plánuje Anthem nadále podporovat, alespoň podle slov hlavního producenta Michaela Gamblea, který je jedním z těch přesouvajících se vůdců. Spolu s odkladem většiny obsahu z roadmapy na dobu neurčitou i odlivem hráčů to pro javeliny nevypadá vůbec dobře navzdory zprávám, že BioWare chce svůj looter shooter podporovat klidně příštích 10 let.

Dragon Age 4 bude z velké části online a live service

Připravované Dragon Age 4 mělo být singleplayerovým RPG, které své špionské hrdiny zavede do Tevinteru, císařství plného magických otrokářů. Kladlo velký důraz na příběh, reaktivitu světa, hloubku, osobnosti parťáků a rozlohou bylo o poznání menší než předchozí Inquisition. Svoboda voleb vybízela k opakovanému hraní. Že to zní skvěle? Škoda, že v téhle podobě po restartu vývoje už s největší pravděpodobností nevznikne.

Nový technický ředitel Dragon Age má mít zkušenosti s multiplayerem

Nový díl Dragon Age, u nějž ještě neznáme ani název, natožpak datum vydání, usilovně hledá nové členy týmu. Bioware konkrétně pase po technickém řediteli pro celou značku – a ne jen tak ledajakém. Nejvyšší inženýrská pozice má být svěřena někomu se „zkušenostmi z vývoje multiplayerových her“.

BioWare oznámili nové Dragon Age, jehož středobodem bude Solas z Inquisition

Tak BioWare nám nelhali, když nás minulý týden lákali na „nějaké“ oznámení ohledně Dragon Age. Oním oznámením je velice opatrný teaser nového dílu, který prozatím nemá žádné jméno. Dokonce ani číslovku čtyři. A jedinou konkrétní informací v tuto chvíli je účast Solase, jedné z hlavních postav z Dragon Age: Inquisition.

Bleskovky

  • 19. 8. 2019 - Během jednoho týdne opouští BioWare další vysoce postavený producent, šéf vývoje Dragon Age 4 Fernando Melo.