Divine Divinity
Věková dostupnost

Divine Divinity

Články

GDC 2015: Neustále na pokraji bankrotu - příběh dramatického vývoje Divinity: Original Sin

Zadlužil se, kde jen mohl. Posbíral peníze dopředu, kde jen mohl. Neplatil včas, kde jen mohl. Natahoval vývoj, jak jen mohl. A s jediným cílem: konečně po 10 letech realizovat svou vizi kooperativního RPG, které si nebere servítky, nic kvůli hře více hráčů nezjednodušuje a nabízí řadě z nich zážitek, na jaký dlouho nezapomenou (a nám nezapomenou, že jsme jej nezvolili RPG hrou roku 2014 :). Šéf Larian Studios Swen Vincke je extrémista v každém ohledu, a i když sám přiznává, že do svého gamblu zatáhl vědomě spoustu lidí, nakonec se risk vyplatil: kooperativní RPG Divinity: Original Sin milují hráči, recenzenti a youtubeři, ale hlavě se dobře prodává, zajišťuje studio do budoucna a úspěšně tím napravuje pověst Larianů, pošramocenou vydáním Divinity II.

Beyond Divinity - RPG od tvůrců Divine Divinity

Příběh RPG Riftrunner (=nový název Beyond Divinity) se má odehrávat někde mezi Divine Divinity a Divine Divinity II, prakticky má sloužit jako jakýsi spojovák.

Rollercoaster Tycoon II a Divine Divinity gold

Druhé pokračování jedné z nejoblíbenějších strategií/simulací, RollerCoaster Tycoon od Chrise Sawyera, je již gold a do obchodů by se tak mělo dostat někdy v polovině příštího měsíce.

Obrázky z Divine Divinity, Arx Fatalis a Lock On

Pro zpříjemnění deštivého víkendu jsme do naší sekce screenshotů přidali balík nových obrázků z několika nadcházejících titulů.

Divine Divinity - první dojmy

Jaké je suverénně největší 400 MB demo z poslední doby v podobě isometrického RPGčka Divine Divinity? To příjemně překvapilo a v některých aspektech strčí do kapsy i Diablo II - detaily v prvních dojmech.

Divine Divinity až v létě

Podle nejnovějších informací, až v druhém čtvrtletí 2002 vydá společnost CDV Software Entertainment fantasy RPG Divine Divinity, na které v současné době stále ještě pracují programátoři z Larian Studios.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
81/100
Datum recenze:
30. září 2002
Recenze