DiRT 4
Věková dostupnost

DiRT 4

Články

Best of 2017: nejlepší závodní hra

Loni jsme si povzdechli nad absencí největších velikánů tohoto žánru v podobě Gran Turismo a Need for Speed a letos bychom byli možná radši, kdyby byli opět na seznamu pohřešovaných. Zatímco Gran Turismo Sport zklamalo skalní fanoušky silnou orientací na online multiplayer, Need for Speed: Payback zpackala skvělou hratelnost vážně přehnanými, do hry zasahujícími mikrotransakcemi. Rok 2017 byl naštěstí pro závodní hry velice plodný, alespoň tedy v oblasti nástupců jiných zavedených značek, kteří se vyšvihli do pětice nejlepších závodních her.

LEVEL 276 se ohlíží za E3 a řeší hodnocení her

Léto je tady a vy se určitě chystáte na dovolené. Ať už strávíte volné chvíle doma na koupališti, u moře nebo třeba na chalupě, určitě nebude na škodu zabalit si s sebou i něco ke čtení. A proč ne zrovna LEVEL 276? Nové číslo vychází jen pár dnů po skončení největší herní výstavy na světě, americké E3. Naši redaktoři byli na místě a v Levelu tak najdete jejich dojmy z hraní těch nejzajímavějších her výstavy. Vedle E3 speciálu se ale můžete těšit i na tradiční rozhovor, tentokrát s prezidentkou mezinárodní vývojářské asociace Kate Edwards a řadu tématických článků, retro rubriku, recenze aktuálních her a mnoho dalšího. LEVEL si můžete předplatit, nebo si jej koupit v trafikách, obchodech a elektronických distribucích Alza Media a Floowie.

Vyhlášení výherců v soutěži o PC verzi Dirt 4 a další ceny

Ve spolupráci s firmou Playman jsme zájemcům o Dirt 4 nabídli nedávno možnost vyhrát několik zajímavých cen včetně PC originálky. Stačilo odpovědět správně na tři otázky a doufat, že se na vás usměje štěstí při losování výherců. To už nedávno proběhlo, a tak vám můžeme nabídnout jména výherců.

DiRT 4 vychází v pátek - nový trailer zdůrazňuje adrenalinové závodění

DiRT 4 sice v Evropě vychází až v pátek 9. června, v USA je však hra k mání ode dneška. Proto na to Codemasters upozorňují tradičním trailerem, který je patřičně nabušený automobilovou akcí ze všech různých disciplín, jaké nový díl tradiční závodní série nabídne.

DiRT 4 předvádí v novém videu rallycross mód

DiRT 4 už klepe na dveře a kromě klasické rallye nabídne také disciplínu rallycross v podobě samostatného módu. Formát, ve kterém jezdí bleskově rychlá auta (se zrychlením z nuly na sto pod dvě vteřiny) po trati s různými povrchy. Asfalt střídající se se štěrkem prověří vaše jezdecké schopnosti podobně jako jednotlivé tratě.

Bleskovky

  • 12. 6. 2020 - Doplňte si sbírku závodních her od Codemasters s Humble Bundlem

  • 28. 6. 2018 - Služba Xbox Game Pass bude v červenci obohacena o hry Wahammer: Vermintide 2, DiRT 4, Zombie Army Trilogy, Human Fall Flat, Bomber Crew, Abzu, Shadow Complex Remastered, The Elder Scrolls IV: Oblivion, a Fallout 3.

  • 27. 6. 2017 - Britský žebříček prodejnosti 25. týdne roku 2017: 1. GTA V, 2. Dirt 4, 3. FIFA 17.

  • 12. 6. 2017 - Britský žebříček prodejnosti 23. týdne roku 2017: 1. WipEout: Omega Collection, 2. Tekken 7, 3. DiRT 4.

  • 10. 4. 2017 - DiRT 4 nenabídne v době vydání podporu PSVR, do budoucna ji však vývojáři zvažují.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
18. června 2017
Recenze