Devil's Hunt

Devil's Hunt

Články

Už zítra se začne psát další kapitola nepřátelství andělů a démonů v akční řeži Devil’s Hunt

Desmond, ještě nedávno docela obyčejný člověk, se jednoho dne propadne do pekla a octne se tak v probíhající válce andělů a démonů. Pobyt u těch zlých ho obdaruje démonickými schopnostmi, díky kterým pomůže pekelníkům vyhrát tuto odvěkou válku. Anebo taky prohrát, to už je na vás.

Boj andělů a démonů v Devil‘s Hunt má datum vydání

Démoni jsou zlí, to ví každé malé dítko. Hlavní hrdina Devil‘s Hunt Desmond zjišťuje, že by mohl být jedním z nich. Démonem, ne dítětem. Každopádně z toho nemá moc velkou radost a vy mu s tímhle vnitřním rozkolem dobra a zla budete muset na podzim pomoct. Nebo příští rok na konzolích včetně Switche.

Podívejte se, jak hláškující hrdina Devil’s Hunt osvobozuje postaršího démona

Skoro dvacetiminutové nové záběry z polské akční mlátičky Devil’s Hunt publikum na YouTube příliš neoslnily. Jeden z komentářů to podal následovně: „Je to, jako kdyby God of War a Devil May Cry měli ošklivé a mentálně zaostalé dítě.“ To je podle mě příliš přísný pohled – ačkoliv hra nevypadá tříáčkově, ošklivá určitě není a její démonické zrůdy přímo žadoní o spektakulární zavraždění.

Desmond z akce Devil’s Hunt prahne po pomstě ve válce andělů a démonů

Andělé a démoni si zase chtějí dát po čuni. Desmond je přitom jediný, kdo dokáže zvrátit průběh krvavé války ve prospěch jedné ze znepřátelených stran. Sám totiž není ani jedno. Navenek normální člověk, kterému v hrudi tepe chladné srdce démona. Na konci vašeho řádění bude svět buď pod nadvládou lidí, nebo démonů. Nové video se záběry z hraní upozorňuje, že kromě pěstních soubojů dojde i na příběh plný zrady, pomsty a lásky.

V akci Devil’s Hunt se utkají andělé a démoni

Souboj dobra a zla je odvěké téma většiny příběhů, včetně těch herních. V té nejkrystaličtější podobě, tedy ve formě andělů a démonů, nebe a pekla, se střetnou v nově oznámeném titulu Devil’s Hunt od varšavského týmu Layopi Games. Příběh akční řežby z pohledu třetí osoby má navíc stát na pevném základu literární předlohy polského spisovatele Pawła Leśniaka.

Bleskovky

  • 5. 3. 2020 - Studio Layopi Games, tvůrce Devil's Hunt, končí. Vývojáři prý několik měsíců nedostali zaplaceno a vedení vyházelo z kanceláře jejich věci.

Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Hodnocení Metacritic:
47/100
Datum recenze:
20. září 2019
Recenze