zavřít

Desmond z akce Devil’s Hunt prahne po pomstě ve válce andělů a démonů

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Andělé a démoni si zase chtějí dát po čuni. Desmond je přitom jediný, kdo dokáže zvrátit průběh krvavé války ve prospěch jedné ze znepřátelených stran. Sám totiž není ani jedno. Navenek normální člověk, kterému v hrudi tepe chladné srdce démona. Na konci vašeho řádění bude svět buď pod nadvládou lidí, nebo démonů. Nové video se záběry z hraní upozorňuje, že kromě pěstních soubojů dojde i na příběh plný zrady, pomsty a lásky.

Trailer níže se – co se soubojů týče – zaměřuje pouze na efektní vyvražďování démonických monster, jejichž smrt je často prezentovaná filmečkovým zakončovákem. Zajímalo by mě, jestli je vlastně nutné tyto nepochopené tvory zabíjet. Půjde kolem nich jednoduše projít a následně Desmondovy démonické pařáty zabořit do páteří obyčejných smrtelníků? Snad je přesně tím myšlena avizovaná možnost volby strany.

Video dále nastiňuje příběh. Desmond je hnán pomstou, přičemž za sebou zanechává milující dívku, která sice nesouhlasí s jeho rozhodnutím, ale na její lásce to nic nemění. Pokud se o příběhu chcete dozvědět víc, přečtěte si polský román Equilibrium (v originále Równowaga) od spisovatele Pawła Leśniaka, na němž Devil’s Hunt staví.

Hra vyjde ve třetím kvartálu příštího roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

 

Tagy: andělé RPG démoni

Zdroje: AllGamesDelta

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.