Deponia 2: Chaos on Deponia
Věková dostupnost

Deponia 2: Chaos on Deponia

Články

Epic tentokrát rozdává pět her pro milovníky adventur

I když tratí, her zdarma se nevzdá

Vyzkoušejte demo adventury Goodbye Deponia

Osm, osm, sedm (ale naleštěných sedm!) – tentokrát nejde o tip na šťastná čísla Sportky, nýbrž o naše hodnocení jednotlivých dílů adventurní série Deponia od vývojářů z Daedalic, která nedávno uzavřela svůj ztřeštěný příběh třetím dílem. Suma sumárům jde o jedny z nejlepších adventur, které z libovolného německého týmu za poslední roky vypadly a vřele vám proto doporučím, abyste si stáhli a vyzkoušeli demoverzi Goodbye Deponia.

Best of 2012: Nejlepší adventura

Za ty roky už asi víte, že pro adventury máme v redakci Games.cz určitou slabost. A není to zdaleka jen proto, že nás Petr Ticháček soustavně upozorňuje na všechny nové kousky a nedá nám spát, dokud je všechny alespoň nevyzkoušíme. Nepopíráme, že v tom může hrát roli určitá míra nostalgie, ale každopádně jsme moc rádi, že adventury v posledních letech zaznamenaly neoddiskutovatelnou obrodu, a že právě tato kategorie patří v našem vyhlašování her roku mezi ty nejzajímavější.

Adventurní speciál: videopreview Chaos on Deponia

Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos. Chaos na Deponii. První díl této německé kreslené trilogie přistál na Steamu, GOG.com a dalších digitálních distribucích letos v létě a už tento týden jej následovalo pokračování, které je údajně vtipnější a mnohem rozsáhlejší, než úvodní díl. Alespoň nám to tvrdil jeho scénárista a gamedesignér Jan Müller-Michaelis, s nímž jsme se letos v létě setkali na Gamescomu a natočili s ním materiál pro videopreview, které na vás čeká v článku po rozkliku.

Podívejte se na startovní trailer na adventuru Deponia 2

Sympaticky vypadající adventurka Deponia 2: Chaos on Deponia se dočkala svého startovního...
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
16. listopadu 2012
Recenze