Dead Rising 2: Off the Record
Věková dostupnost

Dead Rising 2: Off the Record

Články

Dead Rising 2 a třetí Civilizace se konečně přesouvají na Steamworks

Konec serverů GameSpy zamezil hraní multiplayeru velkého množství her a postupné vypínání služby GFWL mělo za následek znehodnocení řady uložených pozic, trofejí a dalšího odemčeného obsahu pro velkou spoustu hráčů napříč mnoha tituly. Některé hry postupem času upadly v zapomnění, jiné však nikoli a vydavatelé se k nim vrací, aby jejich přesunem na Steam prodloužili jejich životnost. V tomto případě jde o Civilization III: Complete, Dead Rising 2 a Dead Rising 2: Off the Record

Resident Evil 5 a Dead Rising 2 (Off the Record) se brzy přestěhují z GFWL na Steam

Služba Games for Windows Live je sice efektivně mrtvá a nové tituly nebo DLC už si přes ni dávno nekoupíte, ale navzdory vzrušené šuškandě o vypnutí serverů multiplayer ve vybraných hrách stále funguje. Jde však jen o dočasný stav a firmy, jejichž hry GWFL využívají, se snaží najít různá náhradní řešení. V tom lepším případě. V horším jen oznámí, že s definitivním koncem GFWL končí i multiplayer v jejich hrách. Capcom ale patří do skupiny firem, které se snaží problém řešit, a v případě titulů Resident Evil 5 a Dead Rising 2 a Dead Rising 2: Off the Record už se to Japoncům skoro povedlo. Obě dvě hry se totiž v horizontu několika měsíců přestěhují na Steam.

Sledujte 40. díl herního pořadu Re-Play

V repríze 40. dílu Re-Playe na vás krom jiného čeká Alžbětin verdikt nad zombie sandboxem...

Frank West se vrací v Dead Rising 2: Off the Record

Za týden je tady náš oblíbený, arogantní a stoprocentně sebestředný novinář Frank West...

Dead Rising 2: Off the Record aneb těžký život novináře

Takovéto trailery jsou prostě příjemné, skoro by člověk řekl: balzám na duši. Nesnaží se...

Velká večerní dávka nových videí a trailerů pro potěšení

Probíhá nám ComicCon a na nás prší jeden trailer za druhým, takže jsme se rozhodli, že vám je nyní dáme v jednom úhledně zabaleném článku. Osobně se stavím za to, že jasnou jedničkou tohoto výběru je upoutávka na chystanou multiplayerovou FPS Gotham City Impostors. V ní se utkáte jako fanoušci Batmana i Jokera v několika módech. Hra vyjde až příští rok na X360, PS3 i PC a nás momentálně zajímá, že trailer je příjemně parodický, vtipný a ve vší té okolní vážnosti osvěžující. Po rozkliku na vás čekají čerstvé ukázky z FIFA 12, Rayman Origins, StarFox 64 3DS, Payday: The Heist, StarHawk a Dead Rising 2: Off the Record. Další videa, která jsme během dnes přidali (a nebylo jich málo), máte přehledně seřazená v naší video sekci.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
66/100
Datum recenze:
18. října 2011
Recenze