Days of War

Days of War

Články

S oldschoolovou střílečkou Days of War zavzpomínáte na první díly Call of Duty a Medal of Honor

V dubnu roku 2016 byl na Kickstarteru úspěšně zafinancován projekt Days of War, multiplayerová střílečka z prostředí druhé světové války, na které pracují všehovšudy čtyři vývojáři. Už o rok později jste se mohli pustit do historických bitev v předběžném přístupu, který skončí koncem ledna a nahradí ho plná verze.

Early access válečné akce Days of War pojme až stovku hráčů

Multiplayerová akce z druhé světové války Days of War se ještě před svým vydání dočká jíž dříve oznámeného předběžného přístupu, který vývojáři spustí už zítra, 26. ledna. Do rozpracované verze hry se dostanete za 25 eur, přičemž plná verze, s jejímž vydáním se počítá ještě na letošní rok, bude stát 40 eur.

Multiplayerová akce Days of War naváže v lednu na odkaz Day of Defeat i Call of Duty 2

Zejména fanouškům Medal of Honor, Call of Duty 2, Day of Defeat nebo Enemy Territory by se mohla zamlouvat připravovaná multiplayerová akce Days of War z 2. světové, která úspěšně složila zkoušky z atraktivity na Kickstarteru, a v lednu se její rozpracovaná verze objeví v programu předběžného přístupu na Steamu. První verze nabídne 4 mapy, 2 frakce, multiplaerové bitky pro maximálně 32 hráčů, svižnou hratelnost, zaměření na hráčský skill a podporu oficiálních i dedikovaných serverů.

Bleskovky

  • 14. 8. 2019 - Druhoválečná střílečka Days of War opustí early access na začátku příštího roku.

  • 21. 1. 2017 - Early Access verze akční online hry Days of War vyjde na Steamu 26. ledna.