zavřít

Early access válečné akce Days of War pojme až stovku hráčů

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Multiplayerová akce z druhé světové války Days of War se ještě před svým vydání dočká jíž dříve oznámeného předběžného přístupu, který vývojáři spustí už zítra, 26. ledna. Do rozpracované verze hry se dostanete za 25 eur, přičemž plná verze, s jejímž vydáním se počítá ještě na letošní rok, bude stát 40 eur.

Verze hry v předběžném přístupu bude obsahovat také dříve neoznámený prvek, a to epické bitvy o 100 hráčích. Některé bitvy druhé světové války tak budou moci být díky tak velkému množství hráčů alespoň na pohled o něco uvěřitelnější.

Ostatně nově vydaný trailer lákající právě na spuštění předběžného přístupu ukazuje vylodění na pláži Omaha, které by v malém počtu hráčů vypadalo přeci jen trochu chudě. Vedle toho se můžete podívat na nové obrázky, které najdete na kartě hry.

Days of War ale nenabízí jen přísný realismus, naopak, cílem je rozlehlá, rychlá akce s kratičkým časem pro respawn a vývojáři vám nebudou ani nijak omezovat zbraně. Všechny zbraně všech kategorií budete mít odemčené hned od začátku.

Nepůjde přitom o obyčejnou týmovou střílečku, kde záleží jen na poměru zabití a vašich smrtí. Důležité budou jednotlivé úkoly na bojišti. Jednou musíte posunout frontovou linii, jindy zase zabrat strategicky důležitou pozici a pak zase třeba zničit konkrétní cíl.

Do finální verze plánují vývojáři celkem osm map, a ještě před tím se dočkáte i editoru map. Ten vyjde ještě v rámci předběžného přístupu, včetně podpory Steam Workshopu. Days of War zatím vypadá docela slibně a už zítra uvidíme, jestli bude mít hra co nabídnout i zapáleným hráčům Enemy Territory, Day of Defeat, nebo starším Medal of Honor či Call of Duty 2.

Tagy: online akční multiplayer válečná

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1499 Kč Koupit
 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.