zavřít

Fight Club #348: Regnum Regina

PlayStation 4 PS4 Pro

- Datum vydání autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V dnešním Fight Clubu jsme přivítali vzácného hosta, jímž je Regina Urazajeva, která patří mezi spoluorganizátory herní konference GDS, pracuje ve studiu Charged Monkey a je nadšená hráčka. Společně s ní ve studiu usedli Adam Homola, Vašek Pecháček a Aleš Smutný. Mezi tématy tak očekávejte zkušenosti Reginy z Gamescomu, GamerPie a nebo z jaké pozice působí na GDS, které klepe na dveře.

Nešlo ale o jediná témata k diskusi. Všichni jsme se pozastavili nad právě proběhlou PlayStation Media Showcase v Paříži, kde se ukázalo několik nových her i trailerů na očekávané hity. Dotkneme se také tématu subjektivně vnímaného násilí ve hrách, které přišlo na přetřes právě díky traileru na The Last of Us II a jednomu docela obyčejnému kladivu. A došlo samozřejmě i na vaše dotazy.

Audio verzi Fight Clubu #348 pro poslech v autě, ve vlaku, v autobuse, v MHD, na kole, při běhu nebo jako večerníček při usínání stahujte odsud.

Podcasty od Games.cz, a další videa od naší redakce, můžete sledovat i na našem YouTube kanálu. Případné dotazy a připomínky směrujte do dedikované diskuse nebo na email podcast@games.cz. Děkujeme za přízeň!

Tagy: Japonsko akční podcast Fight Club

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.