Trailer na Detroit: Become Human si hraje s vašimi city a pocitem viny
zdroj: Archiv

Trailer na Detroit: Become Human si hraje s vašimi city a pocitem viny

30. 10. 2017 18:29 | Video | autor: Patrik Hajda |

Ve hrách od studia Quantic Dream jsme zvyklí na rozhodnutí, která formují příběh. Detroit: Become Human nebude výjimkou a Sony na konferenci v Paříži opět potvrdila, že běžné lidské problémy nemají jen jedno, dvě řešení, ale jsou jich desítky. A stejně tolik může být i zakončení zdánlivě nevinných událostí.

Futuristický Detroit není jen o přetechnizovaném centru. Jak se zdá, jeho předměstí se nijak zvlášť neliší od toho dnešního. Otec si do svého polorozpadlého domu přiveze nablýskanou androidku, která se mu má starat o domácnost a jeho roztomilou dcerušku. Jenže ne všechno je takové, jak se na první pohled může zdát.

Chlap bez ženy a s dítětem na krku začne projevovat svou cholerickou stránku a stačí jen nepatrný krok vedle a pohroma je na světě. Jak se ukazuje, přívaly vzteku jsou u něj na denním pořádku a při jeho posledním výbuchu to odnesla právě androidka. Na základě jejích (vašich) voleb mohou zemřít nevinní lidé. Ale nemusejí.

zdroj: Vlastní

Detroit: Become Human bude hrát opravdu hodně na city, a už teď je mi jasné, že se za některá svá hloupá rozhodnutí budu nenávidět. Ale to pouze v případě, že jejich dopad nebude pouze citový, nýbrž i příběhový. Zda se dočkáme dalšího Heavy Rain nebo o něco slabšího Beyond: Two Souls, se dozvíme někdy v příštím roce.

Nejnovější články