Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Články

Best of GamesPlay #10 – červenec

V létě sice často nastává pověstná okurková sezóna, to ovšem není případ našich GamesPlayů. I v červenci jsme vám předváděli naše profesionální umění v oblasti hraní her, především pak v královské disciplíně střelby s gamepadem i bez něj. Do našeho výběru se probojoval taky vynikající destrukční model nového Battlefieldu a přehlídka dlouholetých zkušeností Pavla s Honzou s prvním Diablem. To nejlepší za uplynulý měsíc pro vás sesbíral a sestříhal Honza Vondrášek. 

To nejlepší z Games.cz - návrat Commandos

Byla to asi jenom otázka času, ale Commandos se vrací. Zatím sice žádný nový díl oznámený není, ale k právům se dostal vydavatel Kalypso a má s nimi plány. Což je pořád lepší než ještě nedávná situace, kdy byla značka Commandos u ledu. Tahle série si svůj remaster, remake a nakonec i nové plnohodnotné pokračování zaslouží, a co vám budeme povídat, někteří členové redakce se už nemohou dočkat. Sice si na cokoliv nového s nálepkou Commandos ještě počkáme, ale kdo ví, třeba mezitím vyjde další Shadow Tactics…

GamesPlay – hrajeme PC verzi luxusního remaku Crashe Bandicoota

Crash Bandicoot je celosvětově populární série, která zapustila kořeny i u nás. První díl vyšel na prvním PlayStationu už v roce 1996. Prvotřídní remake jedničky, dvojky a trojky pak vyšel pod názvem Crash Bandicoot N. Sane Trilogy minulý rok na PlayStation 4 a nedávno se dostal konečně i na zbývající platformy.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - dojmy z hraní PC a Switch verze

Nejslavnější herní vačnatec je zpátky. Už zase. Roční exkluzivita Sony skončila a po PlayStation 4 se Crash Bandicoot N. Sane Trilogy dostal i na PC, Switch a Xbox One. Pořád platí že jde o luxusní remake věrný původní trilogii a pořád platí, že je to zábavné i dnes.

E3 2018: redakční predikce

Než se naplno strhne celá ta zámořská mela, sedli jsme si ke svým křišťálovým koulím, abychom zavěštili, co že to na E3 2018 vlastně uvidíme. Následující odstavce jsou plné dohadů, zbožných přání a občas nějaké té jedovaté poznámky na adresu společností, od nichž toho zas tak moc neočekáváme. Už zítra večer společně začneme odhalovat, nakolik byly naše předpovědi přesné.

Remake Crashe Bandicoota vyjde na PC, Switch a Xbox One dřív, než se čekalo

Starý známý Crash Bandicoot vyšel loni v luxusním remasteru na PlayStation 4, uspěl a letos se vydá dobývat další platformy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy měla původně vyjít 10. července, ale v Activisionu udělali něco, co se v herním průmyslu moc často nestává – posunuli datum vydání tak, že hra nakonec vyjde o necelé dva týdny dřív.

Bleskovky

  • 21. 8. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 33. týdne roku 2018: 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2. GTA V, 3. World of Warcraft: Battle for Azerot.

  • 8. 8. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 31. týdne roku 2018: 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2. LEGO The Incredibles, 3. Mario Kart 8 Deluxe.

  • 26. 7. 2018 - O vydání Switch verze hry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy se na japonském trhu postará Sega.

  • 24. 7. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 29. týdne roku 2018: 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2. LEGO The Incredibles, 3. Sea of Thieves.

  • 9. 7. 2018 - GfK: Nejprodávanější hry na anglickém trhu v červnu 2018 - 1. FIFA 18, 2. God of War, 3. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. . Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

  • 3. 7. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 26. týdne roku 2018: 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2. The Crew 2, 3. Fifa 18.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
3. července 2017
Recenze