zavřít

GamesPlay – hrajeme PC verzi luxusního remaku Crashe Bandicoota

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Crash Bandicoot je celosvětově populární série, která zapustila kořeny i u nás. První díl vyšel na prvním PlayStationu už v roce 1996. Prvotřídní remake jedničky, dvojky a trojky pak vyšel pod názvem Crash Bandicoot N. Sane Trilogy minulý rok na PlayStation 4 a nedávno se dostal konečně i na zbývající platformy.

Na Switch a PC verze hry jsme si posvítili v samostatném článku před pár dny a dnes se podíváme na druhou jmenovanou verzi v pohybu. Právě PC verze je totiž ze všech nejhezčí a pobíhání s Crashem je na Ultra v 60fps skoro až divné. Jenže na tenhle krásný nezvyk si jde velice rychle zvyknout.

Grafika je sice jedna věc, ale ta druhá, a popravdě mnohem podstatnější, je hratelnost. A ta se za ty roky nezměnila – vydržela, zestárla se ctí a Crash se díky tomu hraje pořád dobře. Jestli máte na nás nějaké dotazy, nebojte se během živého vysílání na chatu na YouTube ptát. A nezapomeňte se tam podělit i o své vzpomínky na první setkání s Crashem.

Tagy: remake plošinovka 3D third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.