Remake Crashe Bandicoota vyjde na PC, Switch a Xbox One dřív, než se čekalo
zdroj: tisková zpráva

Remake Crashe Bandicoota vyjde na PC, Switch a Xbox One dřív, než se čekalo

11. 5. 2018 10:58 | Preview | autor: Adam Homola |

Starý známý Crash Bandicoot vyšel loni v luxusním remasteru na PlayStation 4, uspěl a letos se vydá dobývat další platformy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy měla původně vyjít 10. července, ale v Activisionu udělali něco, co se v herním průmyslu moc často nestává – posunuli datum vydání tak, že hra nakonec vyjde o necelé dva týdny dřív.

Namísto 10. července si tak budete moct s nejznámějším vačnatcem zahopsat už 29. června, a to na všech platformách kromě PS4, kde je Crash už od loňského léta. Zbývá PC, Switch a Xbox One.

Připomeňme, že se nejedná pouze o remaster prvního dílu, ale o opravdu velký a hlavně pečlivý remake prvních tří dílů, tedy Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped.

Pokud tak hrajete na něčem jiném než na PS4, máte se na co těšit. Crash totiž zase tolik nezestárnul, hraje se pořád velice dobře a za ty peníze tahle kolekce tří klasik určitě stojí. U nás v recenzi dostala hra osmičku.

zdroj: Cinemart

Nečekaný úspěch playstationové verze Crash Bandicoot N. Sane Trilogy motivoval Activision k dalšímu restaurování starých klasik a už nějakou dobu víme, která je teď na řadě. Ještě letos v září se vrátí další stará ikonická hopsačka: dráček Spyro.

Kolekce jeho prvních tří her, tedy Spyro The Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon vyjde v jednom balení pod názvem Spyro Reignited Trilogy 21. září. Na rozdíl od Crashe vyjde Spyro rovnou na PlayStation 4 a Xbox One. O případné verzi pro PC a Switch zatím nepadlo ani slovo.

Nejnovější články