zavřít

Remake Crashe Bandicoota vyjde na PC, Switch a Xbox One dřív, než se čekalo

PlayStation 4 Windows Xbox One Switch Xbox One X

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

Starý známý Crash Bandicoot vyšel loni v luxusním remasteru na PlayStation 4, uspěl a letos se vydá dobývat další platformy. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy měla původně vyjít 10. července, ale v Activisionu udělali něco, co se v herním průmyslu moc často nestává – posunuli datum vydání tak, že hra nakonec vyjde o necelé dva týdny dřív.

Namísto 10. července si tak budete moct s nejznámějším vačnatcem zahopsat už 29. června, a to na všech platformách kromě PS4, kde je Crash už od loňského léta. Zbývá PC, Switch a Xbox One.

Připomeňme, že se nejedná pouze o remaster prvního dílu, ale o opravdu velký a hlavně pečlivý remake prvních tří dílů, tedy Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back a Crash Bandicoot 3: Warped.

Pokud tak hrajete na něčem jiném než na PS4, máte se na co těšit. Crash totiž zase tolik nezestárnul, hraje se pořád velice dobře a za ty peníze tahle kolekce tří klasik určitě stojí. U nás v recenzi dostala hra osmičku.

Nečekaný úspěch playstationové verze Crash Bandicoot N. Sane Trilogy motivoval Activision k dalšímu restaurování starých klasik a už nějakou dobu víme, která je teď na řadě. Ještě letos v září se vrátí další stará ikonická hopsačka: dráček Spyro.

Kolekce jeho prvních tří her, tedy Spyro The Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon vyjde v jednom balení pod názvem Spyro Reignited Trilogy 21. září. Na rozdíl od Crashe vyjde Spyro rovnou na PlayStation 4 a Xbox One. O případné verzi pro PC a Switch zatím nepadlo ani slovo.

Tagy: remake plošinovka 3D third person

Zdroje: Activision Blog

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.