Condemned: Criminal Origins
Věková dostupnost

Condemned: Criminal Origins

Články

Vzpomínáme: Condemned: Criminal Origins byla brutální detektivka, která nemá následovníka

Ztratit ve hrách kvér, to se čas od času stane i v lepších střílečkách. Ale přijít o kvér symbolicky a přesunout tím jádro hratelnosti na osobní souboje namísto střílení od boku, tím před 14 lety hráčům vyrazila dech nenápadná akce Condemned: Criminal Origins. Ačkoliv titul vydaný před 14 lety, 15. listopadu 2005, zapadl do stínu nevlastního brášky F.E.A.R., svým přístupem k oponentům má dodnes čím inspirovat.

Condemned - dojmy z dema

Ohledali jsme čerstvou oběť kriminálních živlů. Nese stopy málokdy vídané brutality, byla bita neobvyklými vražednými nástroji a je prosáklá děsivou atmosférou, která na ní dýchla před pomalou smrtí. Přistupme k pitvě!

Condemned: Criminal Origins pro PC je hotova

Dokončení vývoje PC verze first-person psychologického thrilleru Condemned: Criminal Origins oznámila společnost SEGA a přidala k tomu i pár nových screenshotů.

Condemned: Criminal Origins se hlásí

Hra Condemned: Criminal Origins se už brzy tajemně vplíží do vašich domovů, aby je zalila hustou atmosférou hororu a násilí.

Psychothriller Condemned: Criminal Origins

Kdo se bojí, nesmí do lesa.

Psycho-thriller Condemned: Criminal Origins

Psychologický thriller/horor Condemned: Criminal Origins vzniká pod taktovkou společnosti Sega v dílnách vývojářského týmu Monolith.

Bleskovky

  • 17. 2. 2016 - SEGA nabízí při příležitosti akce "Make war not Love" na STEAMu zdarma hry Jet Set Radio, Hell Yeah! a Golden Axe. V brzké době se ještě můžete těšit na Streets of Rage II, Binary Domain, Condemned: Criminal Origins, Gunstar Heroes, Renegade Ops

  • 3. 2. 2015 - Jace Hall (vývojář z Monolith) přemýšlí nad oživením herní série Condemned.