zavřít

Condemned: Criminal Origins se hlásí

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Hra Condemned: Criminal Origins se už brzy tajemně vplíží do vašich domovů, aby je zalila hustou atmosférou hororu a násilí.

Zapomeňte na střelné zbraně. Tentokrát se budete muset obejít bez krycí spršky olověných kulek. Ne, že by vám Monolith žádné neposkytl, ale ty, které různě okolo sebe najdete, budou velmi omezené co do munice a o nějakých balíčcích s dalšími náboji pro případné nabití si nechte zdát. Veškerý kontakt s nepřítelem zde bude mnohem těsnější, než si umíte představit. Dost daleko ho od vás může udržet maximálně nějaká tyč, kus dřeva nebo něco jiného, co bude zrovna po ruce.


Podle dojmů redaktorů IGN působí něco takového mnohem napínavěji, děsivěji. Ovládání je prý jednoduché. Levé myšítko znamená útok, pravé blokování a prostřední tlačítko myšky použijete na speciální úder, kterým protivníka v pravý okamžik dobijete k zemi, anebo jej alespoň odzbrojíte. Hlavní hrdina Ethan Thomas je mimochodem také nadán zvláštní schopností. Ví, kde se stane něco zlého. Kromě tohoto "daru" mu jsou ku pomoci různé technologické hračičky (černé světlo, digitální kamera, chemický indikátor, aj.). Věci, které díky nim najde a zdokumentuje, mu pak zanalyzuje "přítelkyně na telefonu".
zdroj: IGN

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.