Company of Heroes 2: The British Forces

Company of Heroes 2: The British Forces

Články

Čtenářský gamesplay: hrajeme válečnou RTS Company of Heroes 2

Válka se prý nikdy nemění, jak tvrdí Fallout, ale není to pravda. Stačí zdánlivě nepatrný taktický zásah, a situace na bojišti je rázem naprosto odlišná. Někdy ve váš, někdy v soupeřův prospěch. Podstatné je, že boj má jistá pravidla, a když je v dané chvíli správně vyhodnotíte a aplikujete, můžete vyhrát třeba celou 2. světovou válku. Těžko říci, jestli to v dalším čtenářském gamesplayi stihneme, ale minimálně se o to pokusíme.

Company of Heroes 2 vyjde v kompletní edici se všemi DLC

Bylo zřejmě jen otázkou času, než se Company of Heroes 2 dočkají zkompletovnaé edice obsahující veškeré přídavky, datadisky a bonusy. Nese jméno Company of Heroes 2: Master Collection a vyjde strategie i válek chtivé hráče na 55 eur. K dostání je na Steamu již nyní a podívat se také můžete na nový traile a samozřejmě i na obsah, který v ní najdete, kdyby vám nestačilo konstatování "všechen."

Britové vtrhli s novým datadiskem do Company of Heroes 2

Pokud jste nadšenými hráči multiplayeru Company of Heroes 2, nejspíše vám neunikl fakt, že vyšel samostatný datadisk British Forces. Nicméně září je herně nadupané a tak je lepší si vydání dobře vypadajícího rozšíření připomenout. Především je třeba zdůraznit, že jde o čistě multiplayerový přídavek, takže, bohužel, nečekejte žádnou kampaň za hrdé vojáky Commonwealthu. 

Britové v Company of Heroes 2 nebudou jen mistry defenzívy

„V Relicu jsme vždy preferovali vytváření unikátních, asymetrických armád a Britové pokračují přesně v této tradici,“ vysvětluje v novém videu Quinn Duffy, šéf designu chystaného multiplayerového datadisku Company of Heroes 2: The British Forces. Zatímco první vývojářský deník spíše povrchně přelétl historické události, tento druhý jde rovnou na designovou dřeň a vysvětluje, jak se bude za chlapíky pod Union Jackem hrát a co k daným rozhodnutím vývojáře vedlo.

Company of Heroes 2 představuje britský protiletadlový tank Centaur

V rámci představování nových jednotek, které dostanete do ruky v rámci samostatného multiplayerového datadisku The British Forces pro Company of Heroes 2 se po tanku Churchill představuje... zase tank. Jmenuje se ale Centaur a jeho primární zaměření je protiletadlová palba. Zaměřením jde o křižníkový tank typu Cromwell, na který je ale namontovaná věž s protiletadlovými kulomety.

Představení britských jednotek z Company of Heroes 2 začíná tankem Churchill

Jak už fanoušci realtimového válčení ví, 3. září vyjde další, samostatný multiplayerový datadisk pro Company of Heroes 2. Nese název British Forces a jak ten napovídá, středobodem zájmu budou jednotky Spojeného království na západní frontě. Po minulém rámcovém představení úlohy Velké Británie ve válce dnes videa pokračují představováním jednotek. Nu a první z nich je ikonický tank Churchill.
Hodnocení Metacritic:
80/100