Cities in Motion 2: Modern City Public Transport Simulator
Věková dostupnost

Cities in Motion 2: Modern City Public Transport Simulator

Články

GDC Europe: Cities: Skylines uspěla, protože tvůrci přemýšlí jako hráči

Bylo by snadné konstatovat, že budovatelská strategie Cities: Skylines prodala několik stovek tisíc kopií jenom proto, že na rozdíl od SimCity model 2013 nabídla velké mapy a podporu modifikací hned od začátku. Kdepak, hra od finského studia Colossal Order naopak čerpala od poslední hry studia Maxis inspiraci. O jejím úspěchu totiž rozhodly jiné faktory, které během přednášky na GDC Europe přednesla hlavní designérka hry Karoliina Korppoo.

Hledání zatraceného času: Transport Tycoon tehdy a dnes

Budovatelské strategie patří do nevelké sorty her, jež přes svou (povětšinou) nenásilnou stránkou dokážou zaujmout nejen casual hráče, ale i tvrdé hardcorové ultras. Vedle série SimCity a jejího masivně úspěšného levobočka The Sims patří do výkladní skříně tohoto žánru především původní Transport Tycoon.

Nový trailer upozorňuje na vydání strategie Cities in Motion 2

Dneškem končí stříhání metru u dopravních stratégů, kteří se dočkali pokračování Cities in Motion. Platí možná, že všechny cesty vedou do Říma, ale pokud si je špatně rozplánujete, půlka cestujících se tam nikdy nedostane. Takže je třeba plánovat, plánovat a zase plánovat. Novinky v sérii vám představí trailer, který u příležitosti vydání hry poukazuje na ty nejdůležitější prvky jako třeba střídání noci a dne (což má ve CoM 2 o hodně větší význam, než ve většině her, které tento prvek využívají).

První in-game záběry v traileru na Cities in Motion 2

Paradox Interactive vydali první trailer na Cities in Motion 2: The Modern Days, ve kterém si...

Paradox oznámil druhý díl dopravní strategie Cities in Motion

Tvůrčí stratégové, kteří nemusí mít jen válečné momentky, ale dokáží najít krásu i...
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
15. dubna 2013
Recenze