zavřít

První in-game záběry v traileru na Cities in Motion 2

Windows MAC

- Video autor: Aleš Smutný Komentáře: 0

Paradox Interactive vydali první trailer na Cities in Motion 2: The Modern Days, ve kterém si...

Paradox Interactive vydali první trailer na Cities in Motion 2: The Modern Days, ve kterém si můžete prohlédnou hru v chodu. Oznámena byla na loňském Gamescomu a stále platí, že by měla vyjít někdy ve druhém kvartálu letošního roku. Pořád v ní půjde o to samé – kontrolování svého dopravního impéria, ať už jej vybudujete na kolech, kolejnicích, vodě nebo všem dohromady. Kromě toho zde bude jak kooperativní, tak kompetetivní multiplayer, takže snad vše, co si mohou budovatelští stratégové přát.

V dvojce se navíc objeví systém dynamicky se měnících měst, která budou reagovat na dopravní činnost i obslužnost a dle toho se bude měnit osídlení daných částí. Prostě podle toho, jak bude doprava dostupná cenově i fakticky se bude formovat růst či naopak degradace městských částí.

Tagy: strategie urbanistická dopravní

Zdroje: tisková zpráva

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.