Children of Morta

Children of Morta

Články

Vychází rodinná diablovka Children of Morta

Children of Morta se jednu dobu tvářily jako polozapomenutý projekt, před měsícem se ale dočkaly překvapivě brzkého data vydání. A to nastalo právě dneska. V příběhovém RPG se ujmete rodiny dobrodruhů Bergsonových, kteří musí svůj domov a okolí hory Morta ochránit před zlou hrozbou. Což samozřejmě neděláte nijak jinak než zabíjením spousty monster a jejich bossů.

Rodinné RPG Children of Morta má konečně datum vydání

Se zafinancováním pixelartového RPG Children of Morta pomohli fanoušci na Kickstarteru už před čtyřmi lety, kdy taky hra na podzim měla vyjít. To se v roce 2015 sice nestalo, s největší pravděpodobností se jí ale dočkáme v tom letošním. Příběh se odvíjí v dalekém kraji, ale přichází s tématy nám všem blízkými – city, zamotanými rodinnými vztahy a oběťmi, které musíte přinést, abyste zachránili to, na čem vám nejvíc záleží.

Příběhové RPG Children of Morta navzdory letitému zpoždění žije, a vypadá líp než kdy dřív

RPG Children of Morta nabralo mírné zpoždění. Po úspěšné kickstarterové kampani mělo původně vyjít v roce 2015, a ten už je přece jen nějaký ten měsíc za námi. Nové video teď konečně vyjasnilo, že si k původnímu datu musíte přičíst kouzelné číslo 3. Do emocemi a akcí nabitého příběhu rodiny Bergsonů chránící magickou horu se ponoříte někdy během příštího roku.

Bleskovky

  • 7. 8. 2019 - Roguelike akční RPG Children of Morta vyjde 3. září na PC, konzolové verze dorazí 15. října.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Datum recenze:
11. září 2019
Recenze