Carmageddon: Reincarnation

Carmageddon: Reincarnation

Články

Vylepšený Carmageddon s podtitulem Max Damage dnes vyšel na PS4 a Xbox One

Carmageddon se opět připomněl, tentokrát faktem, že dnes vychází na současné generaci konzolí. Majitelé PlayStationu 4 a Xboxu One si tak mohou zajezdit v této unikátní „závodní“ hře, kde o závodění zase až tak nejde. Carmageddon: Max Damage je konzolovou verzí před časem vydaného Carmageddon: Reincarnation, takže nejde o zcela nový titul, nebo nějaké výrazné přepracování původní hry.

Blitzkrieger a Shredlight jsou dva nové vozy zdarma pro Carmageddon: Reincarnation

Formou zdarma šířené aktualizace se hráči Carmageddon: Reincarnation dočkali dvou nových vozidel Blitzkrieger a Shredlight, které prezentují na záběrech nového traileru pěkně přímo z akce.

GamesPlay: hrajeme brutální závodní arkádu Carmageddon Reincarnation

Tak prý nový Carmageddon nějak hapruje, říkal v textové recenzi Honza Slavík. Škoda, protože jinak je to prý klasicky docela zábavný Carmageddon, říkal také Honza. No, uvidíme. Něco nám totiž nedalo a v následujícím gamesplayi se podíváme, jak to s tou zabugovaností, technickou neodladěností, ale též údajnou skrytou zábavností vlastně je.

Olej a krev! Vychází závodní masakr Carmageddon: Reincarnation

Studio Stainless konečně dotlačilo do cílové rovinky svou early access verzi zběsilého, krvavého a absurdního závodního titulu Carmageddon: Reincarnation, což oslavují obzvláště destruktivním videem. Tedy, ne, že byste zde viděli něco, co jste neviděli v mnoha jiných videích, ale jde o takovou hezkou, shrnující tečku za early accessem a úvod do nové éry, v níž už se nebudou autoři moci vymlouvat na betatest.

Poslední update pro betaverzi Carmageddon: Reincarnation vylepšuje multiplayer

Konec světa skrze smečku krvežíznivých aut se blíží. Carmageddon: Reincarnation už ve svých early access boxech naplno túruje motory a důkazem budiž poslední update před definitivním vydáním. V jeho rámci se představí celá řada úprav a změn, přičemž prim hraje vyladění multiplayeru. Ten se nakonec ustálil na šesti hráčích, což rozhodně není mnoho, ale tvůrci se brání s tím, že šest je číslo, které zaručí největší plynulost a hlavně s tímto číslem počítali od začátku.

Retro GamesPlay: hrajeme brutální akční závody Carmageddon

Vydání nového Carmageddonu sice tvůrci posunuli o měsíc z konce dubna na konec května, ale svou pravidelnou dávku záměrně nezodpovědné jízdy si můžete dopřát kdykoli se vám zachce.  Stačí si na GOG nebo kdekoli jinde koupit první nebo druhý Carmageddon a sranda může začít. Co vás při tom čeká a nemine, se můžete podívat třeba na záběrech dnešního retro gamesplaye.
Hodnocení
GAMES.cz
5/10
Hodnocení Metacritic:
54/100
Datum recenze:
25. května 2015
Recenze