Call of Duty 3
Věková dostupnost

Call of Duty 3

Články

Rekapitulace: čtrnáct let války s Call of Duty

Call of Duty je snad tou nejslavnější sérií akčních stříleček vůbec. Debutovala v roce 2003 a od té doby s téměř železnou pravidelností každý podzim na naše konzole a počítače přivádí válku. Ze začátku především druhou světovou, ale zdaleka nejen tu. Kam se herní válčení za těch 14 let posunulo až k letošnímu Call of Duty: WWII si ukážeme v naší rekapitulaci. Video pro vás připravil, sestříhal a namluvil Honza Vondrášek.

Znáte kompletní historii série Call of Duty? Pokud ne, film CODumentary vám vše objasní

Všechno to začalo studiem Infinity Ward v roce 2003, kdy vyšlo první Call of Duty z prostředí druhé světové války. Dva roky na to vyšel jeden z nejpamátnějších dílů série, stále ze stáje Infinity Ward a stále z té samé války. O rok později vyšel na dlouhých 11 let poslední díl Call of Duty 3 zabývající se historií, o který se však postaralo studio Treyarch, jež se dodnes střídá s Infinity Ward a poměrně nedávno i se Sledgehammer Games ve vydávání Call of Duty her, vše pod hlavičkou Activision. A protože v tom může být docela zmatek, vznikl filmový dokument pokrývající celou historii jedné z nejslavnějších stříleček vůbec.

Zhodnocení Wii verze Call of Duty 3

Jak moc se liší Wii verze od zážitku v Call of Duty 3 na nadupaných konzolích X360/PS3? Odpověď v minirecenzi.

Autoři Call of Duty 3 neumějí počítat?

Majitelé konzole Xbox 360 už si zvykli na to, že všechny hry jsou jim servírovány v HD rozlišení a sladce plynulých 60 fps.

Konzolová Call of Duty 3 v obrazech

Majitelé PC se snad už smířili s tím, že další hra řady Call of Duty vyjde jenom na konzole a tak nám určitě prominou, když právě jejich majitele nyní oblažíme sadou nových screenshotů z Call of Duty 3.

Call of Duty 3 - první dojmy

Megalomanské podání epických bitev druhé světové války se k nám vrací potřetí. Otázka však zní: může vůbec být hra výrazně lepší, než loňský COD2, když byl na vývoj jen rok? Po odehrání pořádného kusu hry v Barceloně známe odpověď.

Bleskovky

  • 23. 9. 2016 - Call of Duty 3 přibyl na seznam Xbox One her se zpětnou kompatibilitou.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
14. listopadu 2006
Recenze