Bloodline
Věková dostupnost

Bloodline

Články

České a slovenské hry pod koly času

Příběh herního vývoje v České republice, potažmo v bývalém Československu, je vzhledem k okolnostem až překvapivě bohatý. Během posledních třiceti let vzniklo na našem území několik stovek počítačových her, na kterých se podílely desítky vývojářských týmů a stovky osamocených jednotlivců. Od nadšených propagátorů moderní techniky v době hroutícího se komunismu, přes první nesmělé pokusy o komerční produkci poloviny devadesátých let, až po vysokorozpočtové hry s celosvětovou distribucí, všechny tvůrce českých her pojila dohromady snaha prorazit navzdory ztíženým podmínkám. Ať už bylo cílem jen pobavení několika blízkých přátel, nebo snaha o koupi nového Ferrari, čeští a slovenští vývojáři museli čelit celé řadě problémů.

SCORE 160 s Tomb Raiderem a Vampire Bloodlines

Jak se nové číslo SCORE snaží konkurovat tropickému počasí a udržet hráče u počítačů? Zjevně především plnými verzemi her – vedle nezávislé hříčky Crystal Cave Gold (ve stylu slavného Boulder Dash) a střílečky Devastation (65%, 2003) na Unreal enginu totiž nabízí akční RPG Vampire: The Masquerade Bloodlines (86%, 2004) včetně patchů a s aktualizovanou češtinou, která je už ke stažení i z internetu.

Recenze Bloodline v zítřejší GamePage

V zítřejším díle GamePage Ireneje Štalmacha se na přetřes dostane nepříliš povedená hororová adventura Bloodline, za kterou stojí české studio Zima Software a jejíž přiblížení (formou reportáže) se už objevilo v jednom z minulých dílů pořadu (info).

Bloodline - novinky o vydání, obrázky a nahrávka

Ústřední kriminální policie pátrá.

Český akční horor Bloodline dokončen

Bloodline je takový zvláštní projekt.

Vampire: Bloodlines recenze ve 120. čísle Levelu

Papírový herní časopis LEVEL se od ostatních liší mimojiné tím, že za rok vychází třináctkrát.
Hodnocení
GAMES.cz
4/10
Datum recenze:
12. prosince 2004
Recenze