zavřít

Recenze Bloodline v zítřejší GamePage

- Téma autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

V zítřejším díle GamePage Ireneje Štalmacha se na přetřes dostane nepříliš povedená hororová adventura Bloodline, za kterou stojí české studio Zima Software a jejíž přiblížení (formou reportáže) se už objevilo v jednom z minulých dílů pořadu (info).

Další příspěvky se pak budou věnovat hrám jako je například vojenská simulace Full Spectrum Warrior nebo - dnes již trochu starší RTS Besieger. Reportáž se tentokrát zaměří na zbraně: o těch opravdových i těch herních popovídá zkušební revizor Josef Freiberg. Hostem v GamePage bude tento měsíc idol náctiletých dívek, herec Vojta Kotek (Snowborďáci, Pojišťovna štěstí). Pořad začíná v sobotu od 10:00 na ČT1.

Mimochodem, ke stažení je první letošní díl ProGamers TV pořadu (80 / 360 / 700 MB), jehož obsahem je: repotráž CyberSchool, komentovaný zápas WarCraft 3 (komentuje Gamča), Quake3 video či záznam z Inside of the Game (NOD Roxy).

zdroj: PR

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.