Blitzkrieg II
Věková dostupnost

Blitzkrieg II

Články

Oznámení datadisku Blitzkrieg II: Liberation

V druhém datadisku k válečné RTS budete moci zabrat letiště a nechat si poslat posily, klást nálože TNT i využívat terénních výhod.

Blitzkrieg II - dojmy z dema

Datadisky k Blitzkriegu sice ujdou, ale už to prostě chce něco nového. Třeba plnohodnotný druhý díl. Jeho vydání se nezadržitelně blíží a my jsme tuhle lákavou strategii proklepli v demoverzi.

Blitzkrieg II hotov

CDV Software dnes večer přispěchali s hrdým ohlášením, že plnohodnotné pokračování válečné real-time strategie Blitzkrieg (její první díl mimochodem naleznete coby plnou hru u aktuálního čísla LEVELu) je dokončeno.

Blitzkrieg II - preview

Pózor! Přichází nový velitel... Hmm... No nic... asi se někde zdržel. Tak abyste věděli, na koho se připravit, něco vám o něm povíme. Protože až se objeví, bude to stát za to.

Obrázky: Serious Sam 2 a odložený Blitzkrieg II

Druhý a třetí in-game hi-res screenshot z FPS Serious Sam 2, pohledy na vesmírný simulátor X3: Reunion (dříve známý jako X2: The Return) a ukázky ze strategického trojlístku Blitzkrieg II (odložen z června na podzim 2005), Tin Soldiers: Julius Caesar a nakonec Spellforce II (bude využívat licencovanou technologii SpeedTree pro realistické stromy, křoví, vítr atd.).

Nové ukázky z RTS Blitzkrieg II

Sice o něco později, ale přeci - přicházíme s vánoční nadílkou nových obrázků z chystaného pokračování oblíbené válečné real-time strategie společnosti Nival Interactive - Blitzkrieg II.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
3. listopadu 2005
Recenze