Battlefield: Vietnam
Věková dostupnost

Battlefield: Vietnam

Články

Jak šel čas s Battlefield multiplayerem

Battlefield hrám a ne jenom jim se v posledních letech věnuje na výstavách a nakonec vlastně i v recenzích pozornost spíše stran singleplayeru, zatímco na hru více hráčů se tradičně trošku pozapomíná. Ohromné rozpočty, hollywoodské hvězdy a filmové vyprávění jdou ostatně tímto způsobem prodat daleko lépe. Neznamená to ale, že jde o to hlavní! Obzvláště pak v případě Battlefieldu, který si na hře více hráčů udělal jméno, a jeho proměny skvěle demonstrují nejen vývoj průmyslu, ale i DIC, jako firmy směřující od otevřenosti ke svazující nablýskanosti.

Šance na zachování online multiplayeru v Battlefield a Command & Conquer hrách stále žije

„Už sem řek, po žních jdeš off-line,“ zahřímala EA a oznámila padesátce svých titulů, že od konce června letošního roku přijdou o podporu online multiplayeru a některé z nich na to konto definitivně upadnou v zapomnění. Jiné se však na vlnách internetu udrží díky alternativnímu řešení buď od fanoušků nebo služeb od třetích stran. EA tak jako další firma v řadě reaguje na již dříve anoncované uzavření serverů služby GameSpy, kterou pro realizaci multiplayeru ve svých hrách používala celá řada firem včetně Nintenda. Jaké hry od EA konkrétně se na konci června ponoří do digitální tmy?

Druhá světová válka do Battlefield: Vietnam

Jak jsme se dozvěděli z oficiálních stránek hry Battlefield: Vietnam, pracuje nyní kanadské studio Digital Illusions na speciálním modu, který by měl spojit prvky BF:V s prostředím druhé světové války.

Battlefield: Vietnam v dnešní GamePage

V dnešním díle GamePage Ondry Broukala uvidíte recenze dvou povedených stealth akcí z letošního jara.

Shrnutí první recenze Battlefield: Vietnam

Zřejmě úplně první recenzi v současnosti již hotové akce Battlefield: Vietnam přineslo aktuální vydání německého GameStaru.

Battlefield: Vietnam a Syberia II hotovy

Battlefield: Vietnam, multplayerově orientovaná akce navazující na úspěšnou sérii BF1942, byla dnes tiskovou zprávou prohlášena za hotovou.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
18. března 2004
Recenze