Battlefield: Play4Free
Věková dostupnost

Battlefield: Play4Free

Články

Jak šel čas s Battlefield multiplayerem

Battlefield hrám a ne jenom jim se v posledních letech věnuje na výstavách a nakonec vlastně i v recenzích pozornost spíše stran singleplayeru, zatímco na hru více hráčů se tradičně trošku pozapomíná. Ohromné rozpočty, hollywoodské hvězdy a filmové vyprávění jdou ostatně tímto způsobem prodat daleko lépe. Neznamená to ale, že jde o to hlavní! Obzvláště pak v případě Battlefieldu, který si na hře více hráčů udělal jméno, a jeho proměny skvěle demonstrují nejen vývoj průmyslu, ale i DIC, jako firmy směřující od otevřenosti ke svazující nablýskanosti.

Invaze do Ománu v Battlefield: Play4Free

Pozemní invaze z letadlové lodi, vzlet helikoptér a příjezd do města za mdlého, snad brzce...

6 minut hraní Battlefield Play4Free

Skoro šest minut trvají nové záběry z uzavřené bety gratis střílečky Battlefield:...

Nové info a video z hraní Battlefield Play4Free

Fanouškovské stránky se těsně po pátečním oznámení nového gratis Battlefield Play4Free pustily nejen do spekulací, ale také zjišťování nových informací a výsledkem je, že v pondělí toho o hře víme už podstatně víc, než prozrazovala původní tisková zpráva a první preview. Třeba že mezi šestnácti vozidly, které se ve hře objeví, na vás čeká helikoptéra Mil Mi-28, stíhačka F35 VTOL, ruský tank T-90 nebo lehké vozidlo LSV. Autoři v interview opakovaně vychvalují engine, který prý i ve vysokých rozlišeních produkuje nezvykle stabilní framerate. Pro zajímavost prý jde už o čtvrtou generaci jedné technologie, která se poprvé objevila v Battlefieldu 2 a později 2142, načež byla později  přepracována pro účely BF: Heroes a nyní znovu pro P4F.

Odhalení Battlefield Play4Free

EA dnes po poledni oznámilo novou online střílečku Battlefield: Play4Free, která vyjde na jaře 2011 pro PC a má navázat především na úspěch někdejších gratis Battlefield Heroes. I tentokrát budete moci hrát úplně zdarma, tedy pokud nepočítáme mikrotransakce, přičemž se počítá s podporou dvaatřiceti hráčů. Chybět nebudou klíčové prvky této série, tedy vozidla (vrtulníky, tanky, stíhačky), dále otevřené exteriéry nebo třeba remaky map z Battlefieldu 2 a převzaté hráčské třídy po Bad Company 2.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
68/100
Datum recenze:
12. dubna 2011
Recenze