Battlefield 2142
Věková dostupnost

Battlefield 2142

Články

Battlefield 2142 se vrací ve fanouškovském Revive projektu

Zatímco konkurence v podobě série Call of Duty se v budoucnosti uchytila, Battlefield letos zamíří opačným směrem. Mnozí si ale jistě vzpomenou na to, že nějakých deset let nazpátek se do budoucnosti podívali i v DICE s Battlefield 2142. Futuristický díl je sice oficiálně už mimo provoz, ale k dispozici je fanouškovská předělávka, která války budoucnosti vrací.

Jak šel čas s Battlefield multiplayerem

Battlefield hrám a ne jenom jim se v posledních letech věnuje na výstavách a nakonec vlastně i v recenzích pozornost spíše stran singleplayeru, zatímco na hru více hráčů se tradičně trošku pozapomíná. Ohromné rozpočty, hollywoodské hvězdy a filmové vyprávění jdou ostatně tímto způsobem prodat daleko lépe. Neznamená to ale, že jde o to hlavní! Obzvláště pak v případě Battlefieldu, který si na hře více hráčů udělal jméno, a jeho proměny skvěle demonstrují nejen vývoj průmyslu, ale i DIC, jako firmy směřující od otevřenosti ke svazující nablýskanosti.

Čekání na demo Battlefield 2142

Už v krátkých zprávách jsme vás informovali, že EA plánuje v následujících dnech vydat hratelnou ukázku před 14 dny dokončené hry s názvem Battlefield 2142.

Battlefield 2142 hotova

Na oficiálních stránkách nadcházejícího pokračování úspěšné série Battlefield se teď nově zlatým písmem (resp.

Battlefield 2142 vs. procesory

Intel i AMD se snaží nabízet stále nové dvoujádrové procesory.

Battlefield 2142 vs. 3D high-end

Hlavní novinkou multiplayerového Battlefieldu 2142 je herní mód nazvaný "Titan", ve kterém jde o to obsadit soupeřům létající válečné plavidlo, loď, a zároveň nedovolit, aby mezitím oni obsadili plavidlo vaše.
Hodnocení Metacritic:
80/100