Battlefield 1942: Road to Rome
Věková dostupnost

Battlefield 1942: Road to Rome

Články

Jak šel čas s Battlefield multiplayerem

Battlefield hrám a ne jenom jim se v posledních letech věnuje na výstavách a nakonec vlastně i v recenzích pozornost spíše stran singleplayeru, zatímco na hru více hráčů se tradičně trošku pozapomíná. Ohromné rozpočty, hollywoodské hvězdy a filmové vyprávění jdou ostatně tímto způsobem prodat daleko lépe. Neznamená to ale, že jde o to hlavní! Obzvláště pak v případě Battlefieldu, který si na hře více hráčů udělal jméno, a jeho proměny skvěle demonstrují nejen vývoj průmyslu, ale i DIC, jako firmy směřující od otevřenosti ke svazující nablýskanosti.

Šance na zachování online multiplayeru v Battlefield a Command & Conquer hrách stále žije

„Už sem řek, po žních jdeš off-line,“ zahřímala EA a oznámila padesátce svých titulů, že od konce června letošního roku přijdou o podporu online multiplayeru a některé z nich na to konto definitivně upadnou v zapomnění. Jiné se však na vlnách internetu udrží díky alternativnímu řešení buď od fanoušků nebo služeb od třetích stran. EA tak jako další firma v řadě reaguje na již dříve anoncované uzavření serverů služby GameSpy, kterou pro realizaci multiplayeru ve svých hrách používala celá řada firem včetně Nintenda. Jaké hry od EA konkrétně se na konci června ponoří do digitální tmy?

Battlefield 1942: Road to Rome se blíží

První datadisk k úspěšné válečné akci Battlefield 1942 z 2.

Battlefield 1942: Road to Rome hi-res obrázky

Erik ze spřáteleného norského rozcestníku ToTheGame nám dnes odpoledne poslal echo, že se mu podařilo získat vůbec první screenshoty ve vysokém rozlišení z datadisku Road to Rome pro válečnou a především multiplayerovou akční hru Battlefield 1942 od Electronic Arts.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
5. února 2003
Recenze