zavřít

Battlefield 1942: Road to Rome se blíží

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

První datadisk k úspěšné válečné akci Battlefield 1942 z 2.

světové války je už téměř za rohem. Vývojáři ze švédských Digital Illusions jej plánují společně s Electronic Arts vydat již příští měsíc. Přídavek nabídne italské a sicilské kampaně, celkově si zahrajete na šesti nových mapách, jmenovitě Battle For Anzio, Battle for Salerno, Monte Cassino, Monte Santa Croce, Operation Baytown a Operation Husky.


nové obrázkykompletní galerie

Do hry se také zapojí italské a francouzské jednotky a k mání budou jak nová vozidla tak i zbraně. Redaktoři C&VG oceňují na singleplayeru v Road to Rome opět dobrou hratelnost, vylepšenou podobu terénu, především textury a samozřejmě autentickou atmosféru. Ve Velké Británii se fanoušci Battlefieldu dočkají svého datadisku 7.února. Další aktuální dojmy z hraní jsou na GameSpotu, kde mají i pár dalších obrázků.
zdroj: C&VG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.