zavřít

Battlefield 1942: Road to Rome hi-res obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Erik ze spřáteleného norského rozcestníku ToTheGame nám dnes odpoledne poslal echo, že se mu podařilo získat vůbec první screenshoty ve vysokém rozlišení z datadisku Road to Rome pro válečnou a především multiplayerovou akční hru Battlefield 1942 od Electronic Arts.

Všechny ostatní obrázky, které jste dosud mohli nalézt v naší galerii, byly totiž pouze v rozměrech 400x300 a kvůli tomu toho moc o grafické stránce hry neprozradily.


nové obrázkykompletní galerie

O všech novinkách, které datadisk Road to Rome do BF1942 letos v zimě přinese, jsme psali podrobněji zde. Také se vyjasnilo, že včera vydaný patch v1.2 pro původní hru se dá aplikovat i na evropskou verzi, která se prodává u nás.
zdroj: TTG

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.