Assassin's Creed Odyssey
Věková dostupnost

Assassin's Creed Odyssey

Články

VIDEO: 5 novinek ve zkratce!

Informace do 5 minut!

Dějepisné módy pro Assassin’s Creed Origins a Odyssey jsou nyní zadarmo

Kdo dostal chuť na poučnou historickou procházku, má štěstí. Dosud byla bezplatná výuka skrze Discovery Tour u posledních dvou dílů Assassin’s Creed podmíněná vlastnictvím základní hry, a pokud jste v Egyptě a Řecku nechtěli zabíjet, jen se něco přiučit, museli jste zaplatit přes pět stovek českých korun. Bylo to levnější než zpáteční letenka do Středomoří, ale teď už odpadá i tenhle desátek.

Assassin’s Creed Odyssey v dosud největší slevě a další zajímavé akce obchodu Green Man Gaming

Herní obchod Green Man Gaming slaví své desáté narozeniny štědrou nabídkou slev, ke kterým navíc rozdává náhodné hry zdarma. Za zajímavé částky se dostanete ke hrám jako Assassin’s Creed Odyssey, Borderlands 3, Anno 1800, XCOM: Chimera Squad, Stellaris a spoustě dalších.

První hra pro nehráče: Jaké tituly bychom doporučili úplným začátečníkům

„Co bych si měl/a zahrát za hru, když hry vůbec nehraju?“ Je to otázka, se kterou se od našich přátel a rodinných příslušníků setkáváme poměrně často a není zas tak snadné na ni odpovědět. Jaká je ideální vstupní brána do světa počítačových her pro ty, kteří doteď hráli akorát Solitaire, Hledání min nebo s trochou štěstí nějaké staré Sims?

Bleskovky

  • 17. 7. 13:57 - V Assassin’s Creed Odyssey se můžete stát Vikingem

  • 18. 3. 12:00 - Tento týden si od čtvrtka do neděle můžete vyzkoušet Asassin's Creed Odyssey.

  • 12. 3. 16:00 - Assassin's Creed Odyssey se dočkalo nečekaného updatu, po Řecku konečně můžete pobíhat i v Eziově zbroji.

  • 3. 10. 2019 - Assassin's Creed Odyssey se na konci října dočká svého úplně posledního updatu.

  • 2. 10. 2019 - Assassin's Creed Odyssey slaví své první výročí šíleným pegasojednorožcem a návratem epických žoldáků a lodí z průběhu roku napříč říjnem.

  • 28. 8. 2019 - První epizoda DLC The Fate of Atlantis pro Assassin's Creed Odyssey je do 1. září zdarma na všechny platformy.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
83/100
Datum recenze:
1. října 2018
Recenze