Arma 3 Contact

Arma 3 Contact

Články

LEVEL #305: Hurá na světlo!

LEVEL #305 je tady

LEVEL 300 – jubilejní číslo herního magazínu mapuje historii lokální herní scény

Fanfáry už dozněly, vzájemné plácání po ramenou proběhlo také, je čas se podívat, co nabízí čtenářům 300. číslo LEVELu, které nebude poslední! A že to dlouho viselo ve vzduchu… Redakce chystá do roku 2020 řadu změn, o který se dozvíte článku. Stejně jako o tom, proč a jak je vlastně tohle číslo na tuzemskou herní scény zaměřené z tolika úhlů, nebo proč je na obálce opice vzhůru nohama.

Arma 3 navázala v nejnovějším DLC první kontakt s mimozemšťany

Simulátor války Arma 3 se tentokrát pouští do ryzího sci-fi. Nové DLC Contact totiž v rámci příběhové kampaně First Contact pojednává o vůbec prvním setkání lidstva s návštěvníky z vesmíru. Nikde přitom není psáno, zda půjde o setkání přátelské či nepřátelské…

Mimozemské DLC Contact pro Armu 3 se odehrává ve fiktivním Polsku

Vždy tak trochu futuristický, ale stále silně realistický simulátor války Arma 3 se za měsíc stane opravdovým sci-fi. Novou polskou krajinu Livonia totiž navštíví cizinci z vesmíru. Půjde o vůbec první kontakt lidí s mimozemšťany, ale jak dokazuje nové video, DLC Contact nebude jen o zelených mužíčcích.

Armu 3 v dalším rozšíření Contact navštíví mimozemšťané

Včera jsme se v rámci recenze podívali na zoubek DLC pro Armu 3, které má na svědomí externí tým vývojářů. Arma 3: Global Mobilization – Cold War Germany Pavla Biera moc nenadchla. Chválil novou mapu a její detaily, ale body šly dolů za mdlý příběh a technické problémy. Nadcházející mimozemské rozšíření Contact snad dopadne trochu lépe.
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
13. srpna 2019
Recenze