Arma 3 navázala v nejnovějším DLC první kontakt s mimozemšťany

26. 7. 2019 8:20 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Simulátor války Arma 3 se tentokrát pouští do ryzího sci-fi. Nové DLC Contact totiž v rámci příběhové kampaně First Contact pojednává o vůbec prvním setkání lidstva s návštěvníky z vesmíru. Nikde přitom není psáno, zda půjde o setkání přátelské či nepřátelské…

Nebojte, na střelbu rozhodně dojde, ale ne nutně se zelenými mužíčky z létajících talířů. O anomálie se zajímá kde kdo včetně vás vojáků z NATO, takže se dají očekávat konflikty lidí s lidmi. Zato k mimozemšťanům přistupujete vědecky.

Vaším hlavním úkolem je řídit malého robůtka, který je vybavený laserem pro odběr vzorků a sondou, kterou budete zkoumat různé zvláštnosti. Sami se pak vybavíte zařízením měřící elektromagnetické spektrum, které vám pomůže s odhalením něčeho, s čím se lidstvo dosud nesetkalo.

DLC Contact je tajemné jako hrad v Karpatech, ale v tomhle případě je to jedině dobře. Přece byste si nechtěli dopředu vyzradit, co jsou tito mimozemšťané zač, jaké mají úmysly, a jak s nimi nakonec naložíte.

zdroj: Archiv

Již vydané rozšíření přidává kromě příběhové kampaně i spoustu obsahu pro sandbox: novou mapu Livonia (163 kilometrů čtverečních), dvě frakce, pět zbraní, dvě vozidla, různé vybavení a mutliplayerové scénáře.

A pokud si náhodou rozšíření nepořídíte, ale vlastníte Armu 3, stejně dostanete něco zdarma. Novou kamufláž, oblečení civilistů a stovky dekorací a prvků terénu. DLC Contact vyšlo na Steamu za 25 eur, případně můžete sáhnout po Arma 3 Contact Edition (základ + rozšíření), nebo Arma 3 Ultimate Edition (základ + všechna rozšíření).

Nejnovější články