Arma 3 dostává nový kompetitivní mód Warlords
zdroj: Archiv

Arma 3 dostává nový kompetitivní mód Warlords

4. 12. 2018 10:54 | Novinky | autor: Patrik Hajda |

Kdo si rád hraje na vojáky, tomu nový update Army 3 určitě udělá radost. Dává vám totiž možnost zúčastnit se konfliktu dvou hráčských stran. Konfliktu o nadvládu nad ostrovem Malden. Přímý útok nepřichází v úvahu. Jako tým musíte nejprve zabrat strategické body a teprve s dostatečně rozvinutou sítí pokořit nepřátelskou základnu.

V multiplayerovém módu Warlords se přidáte buď na stranu NATO, nebo CSAT. V každém případě bude mezi vámi a nepřítelem stát třetí strana, frakce AAF, kterou ovládá počítač. Ta drží klíčové pozice, které postupně zabíráte pro sebe a přibližujete se tak k soupeři.

V průběhu bitvy získáváte takzvané Command body. Čím víc území máte pod svou kontrolou a čím víc schopných hráčů máte v týmu, s tím víc body můžete operovat. Pomocí nich si necháte shodit zásoby v podobě nových vozidel, vybavení, vojáků řízených počítačem, „teleportů“, nebo třeba skenu oblasti před vámi.

Update 1.86 dále zabudovává balíček zbraní ADR-97 do základní hry. Původně šlo o mod ve Steam Workshopu, který jste museli přidat ručně. A ještě přibylo pět nových postav se speciálními hlavami vývojářů. Žádný vtip. Jde o demonstraci nové technologie fotogrammetrie, která má pomoci moderům a Bohemia Interactive ji využije ve svých dalších projektech. Kompletní výčet změn updatu naleznete zde.

zdroj: Archiv

 

Nejnovější články