Anarchy Reigns
Věková dostupnost

Anarchy Reigns

Články

Cvoklá multiplayerová akce Anarchy Reigns přichází

Tedy, přesněji řečeno, Anarchy Reigns přichází pro Severní Ameriku, my v Evropě si musíme...

Secret World i Anarchy Reigns se dostaví se zpožděním

Odklady, odklady, odklady. Tak by se mohly definovat týdny před E3. Odložil se Tomb Raider, Bioshock Infinite, XCOM, Aliens: Colonial Marines a další ještě určitě budou následovat. Aktuálně tu máme dva kousky z nichž byl jeden odložen jen o pár týdnů a druhý teoreticky taky. Připravované netradiční a dost zajímavé MMO The Secret World of Funcomu a EA zaznamenalo menší posun a to o dva týdny. Nové datum vydání je tak stanoveno na 3. července pro všechny a na 29. června pro přednostní přístupy. Důvodem není nutnost na hře něco na poslední chvíli dodělat, ale jednoduše jen bylo potřeba najít vhodnější datum, kdy bude mít hra lepší startovní pozici.

Nezřízené šílenství z Anarchy Reigns

Kolik alkoholických nápojů musí člověk vypít, aby stvořil Oinkieho? Nebo Durgu? Kolik...

Trailer se všemi postavami z Max Anarchy

Od oznámení third-person akce Max Anarchy se na internetu objevily desítky upoutávek, ta...

Trailery z Anarchy Reigns a Cursed Crusade

Sega odpoledne vydala první teaser trailer ze své online bojovky Anarchy Reigns, která byla oznámena předevčírem pod názvem Max Anarchy. Ve videu uvidíte nějakou ženskou postavu, Jacka známého z wiičkového Mad Worldu a pár nezbytných propriet, jako jsou motorové pily, kladiva nebo meče. Anarchy Reigns vyjdou na podzim 2011 pro Xbox 360 a PlayStation 3.

Update: oznámení online akce Anarchy Reigns

Update: Sega a Platinum Games oznámili, že v Evropě se hra bude jmenovat Anarchy Reigns (oproti původně anoncovanému názvu Max Anarchy viz po rozkliku) a vyjde pro PS3 a X360 letos na podzim. Tisková zpráva popisuje hru jako multiplayerovou bojovkou s širokou škálou herních MP módů, bezuzdným soubojovým systémem a celou řadou doplňků, jako jsou Tag Team bitvy a další. S ohledem na to, že jednou z postav ve hře je i hlavní hrdina šílené Wii akce MadWorld Jack Cayman, se na mysl vkrádá dojem, že Anarchy Reigns bude jakási multiplayerová adaptace výše zmíněné hry MadWorld pro PS3 a X360. Tento dojem podporuje i sada oficiálních obrázků, které vidíte pod textem:
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
71/100
Datum recenze:
16. března 2013
Recenze