Update: oznámení online akce Anarchy Reigns
zdroj: tisková zpráva

Update: oznámení online akce Anarchy Reigns

27. 1. 2011 17:25 | Preview | autor: levis |

Update: Sega a Platinum Games oznámili, že v Evropě se hra bude jmenovat Anarchy Reigns (oproti původně anoncovanému názvu Max Anarchy viz po rozkliku) a vyjde pro PS3 a X360 letos na podzim. Tisková zpráva popisuje hru jako multiplayerovou bojovkou s širokou škálou herních MP módů, bezuzdným soubojovým systémem a celou řadou doplňků, jako jsou Tag Team bitvy a další. S ohledem na to, že jednou z postav ve hře je i hlavní hrdina šílené Wii akce MadWorld Jack Cayman, se na mysl vkrádá dojem, že Anarchy Reigns bude jakási multiplayerová adaptace výše zmíněné hry MadWorld pro PS3 a X360. Tento dojem podporuje i sada oficiálních obrázků, které vidíte pod textem:

Původní zpráva: Vývojáři ze studia Platinum Games dnes oznámili svoji první onlinovou akci s názvem Max Anarchy. Ta vyjde na podzim letošního roku pro Xbox 360 a PlayStation 3 opět u Segy, která distribuovala také poslední dva tituly od stejných autorů, tedy střílečku Vanquish a předchozí sexy akci Bayonetta. Oproti nim prý bude Max Anarchy zaměřené hlavně na online stránku hry a vynikat má zvlášť podporou větších počtů hráčů.

První obrázky otištěné v novém čísle japonského Famitsu naznačují, že ve hře budou figurovat postavy vyzbrojené motorovými pilami nebo loučemi a prý si zahrajete také za oblíbeného drsňáka Jacka Caymana z wiičkové akce Madworld. Nic bližšího o samotné náplni hry zatím není známé, akorát že by v ní neměla chybět i základní singleplayerová kampaň a že v síťových kláních vás někdo často nečekaně zapíchne zezadu. Max Anarchy je prý ve vývoji druhým rokem.

Nejnovější články