American Truck Simulator - New Mexico
Věková dostupnost

American Truck Simulator - New Mexico

Články

To nejlepší z Games.cz - Star Wars sem, Star Wars tam...

Máte už nakoupené dárky? Někteří z nás ještě pořád ne, ale alespoň jsme si jako celá redakce zašli do kina na Star Wars: Poslední z Jediů. A byť k tomu máme jisté výhrady, z kina jsme všichni odcházeli spokojení. To samé už určitě nemůžeme říct o Star Wars: Battlefront II, který teď dostává nové bezplatné DLC vycházející právě z Poslední z Jediů. Dokáže jedno DLC točící se kolem populárního velkofilmu zvrátit všechny ty negativní kolotoče samotné hry? Asi ne. Tak jako tak se celá redakce po debatách o Star Wars začíná pomalu připravovat na debaty o letošní hře roku...

Blíží se mapa Nového Mexika pro American Truck Simulator

Mapa Spojených států amerických se v American Truck Simulator začíná velmi pomalu, ale jistě zaplňovat. Zatím lze brázdit široké dálnice a krásné silničky v Kalifornii, Nevadě a Arizoně a co nevidět se k nim přidá i Nové Mexiko. To zatím ještě nemá datum vydání, ale tvůrci z SCS Software již finišují a jako důkaz ukazují dvě minuty záběrů překrásné krajiny.

Do American Truck Simulator se chystá mapa Nového Mexika

SCS Software na svém blogu naznačili, kam se budete moci za volantem svého náklaďáku v American Truck Simulatoru vydat v budoucnosti. Za východními hranicemi Arizony se s novou mapovou expanzí, na níž se zrovna pracuje, otevře Nové Mexiko. Těšit se tak můžete na města jako Albaquerque či Santa Fe a samozřejmě některé lokální pamětihodnosti.
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
13. prosince 2017
Recenze