Do American Truck Simulator se chystá mapa Nového Mexika
zdroj: Vlastní

Do American Truck Simulator se chystá mapa Nového Mexika

6. 2. 2017 15:32 | Novinky | autor: Aleš Smutný |

SCS Software na svém blogu naznačili, kam se budete moci za volantem svého náklaďáku v American Truck Simulatoru vydat v budoucnosti. Za východními hranicemi Arizony se s novou mapovou expanzí, na níž se zrovna pracuje, otevře Nové Mexiko. Těšit se tak můžete na města jako Albaquerque či Santa Fe a samozřejmě některé lokální pamětihodnosti.

Nicméně na samotném blogu je taktéž zajímavé ohlédnutí studia za dosavadním růstem. Je to totiž rok od okamžiku, kdy vyšel American Truck Simulator a SCS Software tak může i trochu bilancovat. Tým na vývoji začal pracovat před několika roky, kdy měl pět členů. Momentálně na American Truck Simulatoru pracuje dvacítka lidí, a to v rámci interního týmu, tak vývojáři se smlouvou na plný úvazek.

Stále to ale prý nestačí, protože vývoj je neúprosný a hráči chtějí nové mapy, nová vozidla, nový obsah. Studio tak potřebuje růst a chce zdvojnásobit svou produktivitu, jak co se týká American Truck Simulatoru, tak i Euro Truck Simulatoru 2, což znamená najímání nových lidí. Už loni každý měsíc přibylo několik pracovníků a stejný růst plánuje i pro letošek, takže byste měli vidět nové updaty a nový obsah častěji, a to pro obě hry.

Nejnovější články